Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki Budapestről vidéki városba...

Aki Budapestről vidéki városba költözött, nem bánta meg?

Figyelt kérdés

Lassan aktuális a család alapítás, én budapesti vagyok, párom vidékről költözött Budapestre egyetem miatt.

Én megszoktam a várost, mondhatni szeretem is, de nem minden szegletét. Viszont az ingatlan árak az egekben vannak, emiatt folyamatosan felmerül az, hogy várost kéne váltanunk (jelenleg albérletben élünk).

Munkától nem félek, home officeban dolgozunk, és biztosan könnyen találnánk másik ilyet (az más kérdés, hogy szeretnék - e életem végéig itthonról dolgozni).

Ha egyszer vidékre költözünk, az az érzésem, hogy örökre ott ragadunk. Ha lesz gyerekünk, nem sok esélye lesz 16 évesen diákmunkát vállalni például. Minden költség azonos vagy akár drágább is, mint Bp-n, kivéve az ingatlan vásárlás...



2022. febr. 18. 22:14
1 2
 11/11 Vazul65 válasza:
@8 Egy Sopron méretű városban autó nélkül is közel van minden. Pici szervezés, és busz/séta :)
2022. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!