Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet saját lakásom,...

Hogyan lehet saját lakásom, legkésőbb 30 éves koromra?

Figyelt kérdés

18 vagyok

Most érettségizek

Érettségi és nők mellett leginkább ez a kérdés foglalkoztat.



2023. máj. 22. 16:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Mi ketten vagyunk es Budapesten, de leirom a tapasztalataimat, most leszek 30.


6 eve elunk egyutt a ferjemmel alberletben, amit meg 6 eve bereltunk ki, azota sem emelt rajta a tulaj, igy igen jutanyos aron lakunk - 120 ezer +rezsi (2 szobas albi, XI. ker) . Mikor osszekoltoztunk sporolas szempontjabol 2 evunk ment a kukaba, mert orultunk, hogy vegre van sajat keresetunk, van penzunk kajara (mindketten kolisok voltunk, heti 6 ezer forintot kaptunk +osztondij...). 3. evben hataroztuk el, hogy elkezdunk gyujteni, ez azt jelenti, hogy a fizunk 20%-at fixen felre rakjuk minden honapban, mielott meg barmire is koltenenk. Azota csinaltunk tovabbkepzest, tobbet keresunk, jobb helyen dolgozunk, mar nem gond a fizunk 40%-at sem felretenni. Kozben ugy adodott, hogy en varandos lettem (meg nem szultem meg), felvettuk egy gyerekre a babavaro hitelt, igy most van 22 millio forint oneronk. Ugy nez ki a baba albiba fog szuletni, jelenleg nincs olyan lakas, ami tetszene, normalis allapotban lenne, ket honap mulva szulok, ugyhogy a felujitasra nem lenne kapacitas. Egyelore maradunk az albiban, addig gyujtogetunk, a CSEDem teljes osszeget tervezzuk felretenni, mar is beljebb leszunk 8 honapon belul igy 3 millio forinttal.

Egyetlen forintot sem kaptunk a csaladtol, mindent magunknak hoztunk ossze, amiben nyilvan van egy hatalmas szerencse faktor, hogy ilyen olcso albiban tudunk lakni, a masik fele pedig kitartas es tovabbkepzes.

2023. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Es mellette azert egy evben 2x belefert egy egy kulfoldi ut, ha olcson kifogtuk a repjegyet akkor meg 2-3 hosszuhetvege is.
2023. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Amit elfelejtettem hozza tenni es nagyon sok penzt visz, nincs autonk. Jogsink van, de kocsifenntartasra jelenleg nem akarunk kolteni, a fo prioritas a lakas.
2023. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
98%
A 25 millara pedig meg tervezunk felvenni 13-15 milla piaci hitelt. Igy a torlesztonk egy kicsivel lesz dragabb, mint most az albink, a babavarot pedig befagyasztjuk addig amig nem megyek vissza dolgozni.
2023. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Lilluci27 ***** válasza:
78%
Fodrász jó meg azok is havi nettó 2 millió fölött keresnek mint a burkolok és a villanyszerelők
2023. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen igen. Fodrász, burkoló, villanyszerelő. Mind mind nettó 2-3-4 milliót keres. Kivétel nélkül. Tudjuk hogy van ez.


Én mondjuk konkrétan még egy fodrászt se láttam 30 milliós kocsival mászkálni vagy 150 milliós családi házban lakni. Se burkolót. Se villanyszerelőt. De tuti szét keresik magukat! Pörögnek a milliók! Ne legyenek illúziók :D

2023. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Tőlem múltkor félnapi munkára kért a villanyszerelő 90 ezret. Anyag nem volt benne. Elég sokmindent felújíttattam mostanában, napi 100 nettó tényleg mindnek megvan. A fodrászokat nem tudom, nem járok fodrászhoz. De az építőiparban nagyon jól keresnek. És van akik ennél is többet kérnem, csak azoknak az ajanlatát nem fogadtam el.
2023. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az en fodraszom nem onallo szalonban dolgozik, igy nem tudom mennyit tud eltenni, de sima noi hajvagas+mosas+szaritas 15 ezer, ha balayage festest kerek 45-50 ezer. Es en csak egy vendeg vagyok.
2023. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Lilluci27 ***** válasza:
43%
Mercedes szalonban dolgozók szinte csak fodrászok és burkolok vesznek S merciket
2023. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Csornát és Zalaegerszeget nem eroltetném.
2023. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!