Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lift nélküli panellakásban...

Lift nélküli panellakásban tényleg jobb lakni, ha a lépcsőzést leszámítjuk?

Figyelt kérdés

Ezeket az érveket olvastam mellette:

- Nincs lift, szemétledobó, kevesebb lakó, kevesebb lakás / emelet.


Arról van infója valakinek, hogyha szélső lakást veszünk a szinten akkor az halkabb-e, mert elvileg csak 1 falszomszédja lesz?


2023. okt. 2. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha egészséges vagy és fiatal vagy akkor jó! Csak beteg ne legyél, és ne öregedj meg! Mert az öregség is járhat olyan betegséggel ami miatt egyáltalán nem tudsz vagy csak nagyon nehezen lépcsőzni. Úgy hogy csak fiataloknak és egészségeseknek ajánlott a lift nélküli panellakásban való élet.
2023. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szerintem nézzél meg random 10 emeletes panelek lépcsőházait, és 4 emeletes panelek lépcsőházait. Nekem az a tapasztalatom, hogy több lesz a jó állapotú igényes lépcsőház a 4 emeletesek között. Pontosabban fogalmazok 10 emeletesnél elég keveset láttam ami normálisan nézne ki. A szemétledobó az egy csótány menyország. Lift fenntartása azért költséges dolog a közösségnek azt fizetni is kell, ha nem muszáj akkor én inkább elkerülném azt a költséget. Szélső lakás, az hűvösebb, mert nem fűtik körbe. Az ideális az amit körbefűtenek mások lakásai. Nem tudom, de nekem az volt a tapasztalatom, hogy a felettem lévőt hallom akkor ha valami "rendezvény" van, nem a mellettem lévőt. Bár engem nem zavart igazán. Most téglában lakok, itt meg a mellettem lakót hallom és az alattam lakót nem, igaz felettem nincs senki. Nekem nincs rossz emlékem/tapasztalatom a panellel kapcsolatban, hogy hű mennyire hallom a szomszédokat. Lépcsőzés: első, második emeletit vegyél. Nem azt kell tervezni, hogy ott fogsz megöregedni ahova fiatalon költöztél. Ez egy állomás az életedben, ha több pénze lesz továbblépsz. Ha idősebb vagy, és gond a lépcsőzés, akkor sem vennék liftes házban lakást csak 1-2 emeletit, mert a liftek el is szoktak romlani néha.
2023. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 4 emeletesre szavazok, a 10-esben sokkal nagyobb a népsűrűség, egyszerűen elegem van már belőle, hogy azzal a rohadt lifttel kb. még az éjszaka kellős közepén sem tudok végigmenni a 10.-től a földszintig, mert mindig megáll valahol, hogy felvegyünk valami prolit, akivel ott kell nyomorogni 1 nm-en.
2023. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!