Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem normális a szomszédunk,...

Nem normális a szomszédunk, lehet ebből bajunk, ha eladjuk a lakást?

Figyelt kérdés
Nagyon el szeretnénk már költözni, a szomszédunk sajnos nem beszámítható, de már beszéltünk ügyvéddel, rendőrrel, nem tudnak lépni ellene. Mentális beteg, állandóan üvölt, üti a falat. Az lenne a kérdésem, hogy ha eladjuk a lakást és utána derül ki a következő tulaj számára ez, akkor megüthetjük valahogy a bokánkat?
febr. 21. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy velük nem csinálja. Nem vagy felelős más életéért.
febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten velünk csinálja, egyszerűen ilyen természete van gondolom a betegségéből kifolyólag. Nem tudnak ránk fogni a következő lakók olyasmit, hogy rejtett hibának minősül pl, hogy nem mondtuk el, mire kell számítani? Éjszaka is üti a bútorait, falait, ordít.
febr. 21. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
:) Nem. A szomszédért nem felelsz. A leendő tulajdonos dolga lenne felmérni. Ha akkor is csinálja a balhét, mikor megnézik a lakást, az akkor bukó. Az ilyen jellegű mentális probléma többnyire egyébként kezelhető, rendszeres gyógyszeres kezeléssel. Gondolom én nincs senkije, aki foglalkozna vele. Kényszeríteni sajnos nem lehet.
febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok kicsit :)
febr. 21. 14:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami unszimpatikus embernek adnám el,normálisnak nem. :-)
febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenkit zavarnak a hülyék
febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, pl. engem sem. Szomszéd is ordít néha, mint a sakál, meg csapkod, ilyesmi. Neki is hasonló mentális problémája van. Én nagy ívben lesz-rom! Engem ágyúval sem lehet felébreszteni ha alszom, ha nem alszom, akkor meg semmi és senki nem tud érdekelni. :D
febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, eladó lakás nem érdekel? :D :D
febr. 22. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

És ha rákérdeznek, hogy ugye a szomszédság csendes, akkor mit mondasz? Ha megkérdezik, és te az igazat mondod, nem lehet bajod belőle...

[Egy süketnek kell eladni.]

febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Nem. Köszönöm szépen. :) Sosem laktam lakásban, nem is tudnék.
febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!