Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem normális a szomszédunk,...

Nem normális a szomszédunk, lehet ebből bajunk, ha eladjuk a lakást?

Figyelt kérdés
Nagyon el szeretnénk már költözni, a szomszédunk sajnos nem beszámítható, de már beszéltünk ügyvéddel, rendőrrel, nem tudnak lépni ellene. Mentális beteg, állandóan üvölt, üti a falat. Az lenne a kérdésem, hogy ha eladjuk a lakást és utána derül ki a következő tulaj számára ez, akkor megüthetjük valahogy a bokánkat?
febr. 21. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz albérletben laktam de ott is fogyatékos volt a szomszéd csávó. Idegbeteg volt, mindenkibe bele kötött, éjszaka random becsöngetett lakásokba és neki állt kötekedni az ott lakókkal. Hozzám is jött pár alkalommal, eleinte az ember próbálja normálisan kezelni de van az a pont amikor már nem lehet, én 3. alkalommnál szájba vágtam. Majd a felesége rendőrséggel fenyegetett :D
febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont a napokban hallottam egy jogasz ismeròsömtől, hogy neki tavaly volt ilyen ügye, hogy az új lakó perelni próbált a szomszédok miatt. Azt mondja technikailag van létjogosultsága egy ilyen perelésnek. De gyakorlatban annyira sok költséget emészt fel, hogy elállnak a pertől. Magyarul perelni lehet, de nem éri meg.
febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!