Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem tudom eladni az...

Miért nem tudom eladni az ingatlanomat?

Figyelt kérdés
Árulok egy 72 nm-es, 2 es fel szobas lakást kulon mosdoval es wc-vel Külső-Erzsébetvárosban 65 milliós irányárért. 900/nm-es áron sincsenek érdeklődők. Felújított, tipik gangos, nagypolgári lakás. Vannak, akik hasonló lakásokat 57-58 millióért kínálnak, ami durván piaci ár alatt van. Azt gondolom, hiába csökkenteném az árat, csak egy folyamatos alullicitálásba kerülnék, de nem lenne több érdeklődő. Ti mit gondoltok?

márc. 23. 11:26
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
A statisztikád milyen? Meg se nézik?
márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Zuglóban valóban 1 milla és afölött van a panel(!!) nm ár. 3-4 hete néztem pici panellakásokat, és elmennek,mert most már 3 millával drágább a legolcsóbb is, mint akkor.
márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
81%
Tavalyi évben közel 50 % -al csökkentek az adásvételi számok! Pang a piac. Ha olyan áron hirdeteted ahol alig van érdeklődő vagy nincs vevő hónapokon át akkor sajnos az ar meg mindig magas lehet.
márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat mon , lakom kozel az osztrák határ. Már pár ingatlanos meg hirdető itt is akció szoval hirdet. Még itt is gyötrelmes eladni .
márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

34: Én eddig 11 lakás után érdeklődtem, nem is válaszolnak...

Kb. 1 éve akarok venni ott...

márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg hívd fel őket...

Én még egy egyszerű autó eladást sem vagyok hajlandó írásban lebeszélni, ezért is adom meg a telefon számomat.

Egyszerűbb, gyorsabb, és ha a vevő nem tud velem beszélgetni, akkor ne akarjon vásárolni tőlem.

márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

36: 1. Van, aki nem adott meg számot.

2. Van, akit felhívtam, szóban sem válaszol.

3. Ez egy 45 milliós bolt, szó elszáll, írás megmarad.

Majd a szerződést is szóban akarja kötni?...

márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
36: 4. Nem véletlenül nem szerepel a hirdetésben az adat, fingjuk sem szokott lenni a válaszról. Így hagyok neki időt utánajárni... De szrnak bele.
márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
64%

36 vagyok.

Én inkább a modern villág melléktermékeként, azt tapasztalom, mivel emberekkel foglalkozom, hogy nagyon sokan pánikolnak, az ismeretlen emberekkel történő telefonos beszélgetésre. Jelenlegi fő okozói a problémának: viber, messenger, facebook, stb.


"Majd a szerződést is szóban akarja kötni?..."

Ez már inkább a szavaim kifogatása...


Szó volt itt az elején a "komoly" vevő fogalmáról, de minek számít az a vevő jelőlt, aki nem meri felhívni az eladót? -->Komolytalannak?


"Így hagyok neki időt utánajárni... De szrnak bele."

Tehát egyértelműen igazolja azt is, ha telefonban nem tud azonnal válaszolni egy kérdésre, akkor valószínűleg írásban sem fog neki sikerülni.

Jellemeznék egy ilyen beszélgetést: megkérdezi megvan-e (sablon), köszönni nem igen szoktak, aztán egyesével megkérdezi azt ami le van írva a hírdetésben, és közben eltelt 10-20-30 perc a semmire. Míg ez szóban 1-2 perc! Az eladók nagy része sumákol, ferdít, hogy eladja amit akar.

Így emiatt kényes kérdésre nem fog válaszolni, vagy kitér, vagy "már így vettem" szlogennel letudja.


Ha valami használt dolgot vennék marketplacen, mert sajnos a legtöbb ember már csak ide tölti fel a dolgait (pedig ennél hulladékabb kereső felülettel más weboldal nem rendelkezik) akkor az első üzim kb ennyi: Köszönés! Telefonszámot kérnék, érdekelne a ...


Mikor árultam az alufelnimet ezzel a címmel 5x112 6,5J R17 gyári vw alufelni, kb minden 2. megkérdezte hány colos...

márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

"Az eladók nagy része sumákol, ferdít, hogy eladja amit akar.


Így emiatt kényes kérdésre nem fog válaszolni, vagy kitér, vagy "már így vettem" szlogennel letudja."


Mondom: közvetítők!

Tulajdonos még egy se olvasta el.

Közvetítő elolvassa, de nem válaszol.

Beszélünk telefonon, de nem válaszol.

márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!