Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem tudom eladni az...

Miért nem tudom eladni az ingatlanomat?

Figyelt kérdés
Árulok egy 72 nm-es, 2 es fel szobas lakást kulon mosdoval es wc-vel Külső-Erzsébetvárosban 65 milliós irányárért. 900/nm-es áron sincsenek érdeklődők. Felújított, tipik gangos, nagypolgári lakás. Vannak, akik hasonló lakásokat 57-58 millióért kínálnak, ami durván piaci ár alatt van. Azt gondolom, hiába csökkenteném az árat, csak egy folyamatos alullicitálásba kerülnék, de nem lenne több érdeklődő. Ti mit gondoltok?

márc. 23. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
75%

"Ez már inkább a szavaim kifogatása...2

Ez nem a te szavaid kiforgatása, hanem az én tájékoztatásom.

NEKEM igényem, hogy egy 45 milliós üzlet minden részlete igenis írásban legyen rögzítve.

márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Erre van az ügyvéd vagy a közjegyző.
márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanoknak szoktam írni, akik nem töltenek föl képet (mert ugye akkor fizetni kell a hirdetésért nem keveset). Kérek képeket ilyenkor. Látom, hogy megnézte, de nem reagál semmit. Hát én nem fogok könyörögni meg hívogatni, akkor rajta marad az ilyenen a ház és kész. Most a vevők piaca van, luxus dolog nem válaszolni az érdeklődőnek.
márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
71%

42: Hát pl. nemmegyekel200km-remegnézni, ha nem olyan, amilyet keresek!

A szerződésbe nem kerül bele, hogy a tájékoztatása szerint nem kell ingatlanadót fizetni - aztán nem úgy van, 10 000 Ft a kktg. - aztán a négyszerese, stb.

Arra nem hajlandó válaszolni,a városban van-e helyi tömegközlekedés és az milyen, hanem helyette azt mondja, majdőelvisz a 100 Km-re lévő Győrből, ezért engem nem érint a tömegközlekedés...???

Nem tesz fel alaprajzot kérésre sem, és a többi.

Az iylen egyszerűen nem megfelelőpartner.

Csak le vagyok hidalva, hogy 11-ből 11 nem megfelelő!!!

márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
68%

Ennek a realis piaci erteke MAXIMUM 700k / nm2.


Szerencses leszel, ha ezen a kornyeken talalsz 1 futobolondot, aki ennyit is adni fog erte.


Sajnalom, ha lelombozott a valaszom.


- Egy ingatlanos

márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is magas az ár. Vidd le 62-63 millióra, aztán hátha jobban lesznek érdeklődök.
márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Paaang az ingatlanpiac.
márc. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

6: Még egy ok is eszembe jutott:

KÜLÖN lakunk, családtagok, akik érdeklődünk, de EGYÜTT DÖNTÜNK.

Nemrégen még 5-en voltunk, 4 helyen laktunk.

Mennyire megbonyolítja a dolgot, ha azért kell összeszerveznünk találkozókat, hogy telefonáljunk? Ha nem találkozunk, akkor le kell jegyzetelni először kézzel annak, aki telefonál. Majd be kell gépelnie és elküldeni a többi családtagnak.

Ez bonyi, összekeveredik a többivel, stb.

Erre lett kialakítva a hirdetőfelület, amin találtuk őtet, csak használnia kellene.

Ha meg a kedves eladó hajlandó leírni a hirdetőfelület levelezőjében, vagy a cserelakásunkhoz létrehozott e-mail-címünkre egyébként AZOKAT az adatokat, amiket NEM adott meg a hirdetőfelületen az erre létrehozott rovatban (!!!), akkor mindannyian látjuk, és kész.

márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
* 36.-nak.
márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha nem reagál az írásos üzenetekre egy eladó, csak azért, mert ő csak telefonon kommunikál, akkor minden más további kommunikáció is nehéz lenne, fölösleges belemenni egy ilyenbe. Nagyon sokmindent kell egyeztetni ilyenkor, ha már az elején könyörögni kell valakinek, hogy reagáljon, az veszett fejsze nyele. Kell keresni egy olyat, aki komolyan gondolja az eladást.
márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!