Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nem tudom eladni az...

Miért nem tudom eladni az ingatlanomat?

Figyelt kérdés
Árulok egy 72 nm-es, 2 es fel szobas lakást kulon mosdoval es wc-vel Külső-Erzsébetvárosban 65 milliós irányárért. 900/nm-es áron sincsenek érdeklődők. Felújított, tipik gangos, nagypolgári lakás. Vannak, akik hasonló lakásokat 57-58 millióért kínálnak, ami durván piaci ár alatt van. Azt gondolom, hiába csökkenteném az árat, csak egy folyamatos alullicitálásba kerülnék, de nem lenne több érdeklődő. Ti mit gondoltok?

márc. 23. 11:26
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

50: Így van. Most jött egy olyan válasz, hogy ő telefonos megkeresést szeretne. Hívtuk. Mit mondott szerinted? Neki most nem jó, 5 utáni hívást kér.

Annyira nem érdekel a dolog... nem tudja kitölteni a rovatokat, nem tud feltenni alaprajzot, csak ennyit kértünk tőle, hogy ezeket pótolja, de ezek után még mi kergessük őt, hogy adjon alap infókat arról, amit ő szeretne eladni...??

márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Tervrajzot tegyél fel
márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

50: Felhívtuk 5-kor, nem vette fel, nem hívott vissza XDD

Felhívtunk egy közvetítőt, aki hirdeti.. nem tesz fel alaprajzot, nem mondja meg a válaszokat....XDD

márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
53 igen nekem is van ingatlanossal is olyan tapasztalatom, hogy vissza se hív, lebeszél, lekicsinyell, nem is értem.
márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
87%

Ingatlanos: Hívom reggel fél 9-kor, felveszi álmos hangon, majd hívjam később, mindezt tök bunkón.

Másik, nagyképű nő. Úgy beszél velem mintha nem lenne pénzem a lakásra. Oké, semmi gond, veszek mástól lakást:)

márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
73%
55: Csak ez az arány a kétségbeejtő, hogy találok 12 megfelelőnek tűnő lakást, mikor egyet is ritkán talál az ember, és egyikhez sincs jó partner, nem jutok hozzá... Nincs az embereknek se agya, se lelke, elvétve találni jót.
márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Elkelt?
márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!