Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Anyukák, melyik lakást választ...

Anyukák, melyik lakást választanátok a helyünkben a kettő közül?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás előtt állunk, de a párommal nem jutunk döntésre. Van két lakás, egyik nekem tetszik jobban, a másik neki. Egy lányunk van, egy gyermeket tervezünk még.


"A" lakás:

- 3 hálószoba+nappali

- második emeleti, erkélyes (kb. 4 m2 lehet)

- frekventált helyen van, belvárosban, minden közel van, munkahely, ovi, suli, boltok,posta, orvos...

- elég lenne egy autót fenntartani

- szép állapotú


"B" lakás:

- 2 szoba+ nappalis, bár a nagyobb megosztható, de elég kicsik lennének a szobák megosztás után, kb. 8 m2

- földszinti, saját kertje van (kb.400 m2)

- lakóparkban van, távol a belvárostól, egy bolt sincs a közelben

- két autó kell mindenképpen

- nagyon szép állapotú


Árban nincs sok különbség, utóbbi kicsivel drágább, de még éppen belefér a keretbe...


2013. júl. 24. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

17 es vagyok...7 gyerekes család van felettetek????? Ez komoly? :DD Hát ott aztán tényleg mindig lehet hangzavar...nem bántásból írom mert nekem is 3 van nem is túl nagy korkülönbséggel de bizony ha 7 en lennének ott egy perc nyugalom és csend nem lehet...azt nagyon meggondolnám beköltözzek e "alájuk" az se mindegy egyébként hogy a város (ahol vásárolsz oviba suliba hordod a gyereket) mennyire van messze mennyit kell érte vezetni mert mondjuk nálunk 9 km volt az nem egy ördöngős, de ha ez már 18 lenne oda és annyi vissza azt is megfontolnám.

Azért egy saját kert az nagyon klassz akármilyen életkorú gyerekekről vagy családról van szó ott tényleg össze lehet hívni másokat is rokonokat barátokat stb. Ezt egy társasházban nem tudod megtenni ( úgy értem szabadtéren)

2013. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

17 es vagyok még egy pillanatra :)) Szóval hogy ez emberfüggő kinek mi a erő mert kinek mi a fontosabb ugyebár...ezt meg ti tudjátok igazából. Szerintem nincs C verzió tökéletes lakás mert mindig van vmi hátrány :)) Vagy hiba:) Csak az egy másik dolog, milyen kisebb hátrányt toleráltok jobban.

A 7 gyerekes család trappolása számomra nem tartozna a hosszú távon tolerálható kategóriába :)))

Nem tudom mennyire sürget az idő egyébként mert lehet nem kéne elkapkodni hátha lesz a kettőnek kicsit jobb ötvözete később:)

2013. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
mi a NYERŐ ez akart lenni....
2013. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim válasza:
100%
Nem tudom hányas válaszoló voltam,de én sem budapesti vagyok,egy 70ezres városkában élek és igenis vannak nagyon zavaró zajok.
2013. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az első. Ha lehet, akkor innen továbbmennék családi házba később.
2013. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:

B lakástól kb. olyan 6 km a munkahelyem a bölcsit útba ejtve, egyéb kitérő nélkül, szóval nem olyan vészesen nagy távolság. Páromnak kb.7 km-t kell autózni a városban. A város egyébként nem olyan vészesen forgalmas, csak reggel és délután nehézkesebb a közlekedés.

"A" lakástól kb.2 perc a bölcsi gyalog (ovi, suli szintén), a munkahelyem gyalog max.10 perc a bölcsitől (de bicajozni szoktam).Páromnak mondjuk ugyanúgy kell autózni, de feleannyit kb.

2013. júl. 24. 13:47
 37/70 anonim válasza:
100%
Nyomozzátok ki még a lakásvásárlás előtt milyenek a szomszédok, és úgy válasszatok!!!
2013. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:
Jaj, olyan nehéz ez! Már régóta nézelődünk, de most adtuk el a lakásunkat és most kellene választani. Hajlok egy irányba, de sokszor elbizonytalanodok... :/ Párom dettó így van vele egyébként!
2013. júl. 24. 13:51
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
17 es vagyok akkor B a nyerő nálam :)) 6 km az semmi.:)
2013. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem osztod meg velünk ki merrefelé hajlik? Miért ekkora titok? :)
2013. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!