Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Anyukák, melyik lakást választ...

Anyukák, melyik lakást választanátok a helyünkben a kettő közül?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás előtt állunk, de a párommal nem jutunk döntésre. Van két lakás, egyik nekem tetszik jobban, a másik neki. Egy lányunk van, egy gyermeket tervezünk még.


"A" lakás:

- 3 hálószoba+nappali

- második emeleti, erkélyes (kb. 4 m2 lehet)

- frekventált helyen van, belvárosban, minden közel van, munkahely, ovi, suli, boltok,posta, orvos...

- elég lenne egy autót fenntartani

- szép állapotú


"B" lakás:

- 2 szoba+ nappalis, bár a nagyobb megosztható, de elég kicsik lennének a szobák megosztás után, kb. 8 m2

- földszinti, saját kertje van (kb.400 m2)

- lakóparkban van, távol a belvárostól, egy bolt sincs a közelben

- két autó kell mindenképpen

- nagyon szép állapotú


Árban nincs sok különbség, utóbbi kicsivel drágább, de még éppen belefér a keretbe...


2013. júl. 24. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
Na miben maradtatok?
2013. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
B :)
2013. júl. 24. 21:43
 63/70 anonim ***** válasza:
Jól döntöttetek! :)
2013. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Jó döntés!
2013. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az "A" lakás ,mivel fontos ,hogy külön szobák legyenek és a kertben télen nem tudsz aludni.


Annak meg mi értelme ,hogy van egy szép kert de a lakásban kicsi lenne a hely,kevés szoba "B" lakás kilőve számomra.

2013. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
A Kérdező az egyik hozzászólásában írja, hogy a "B" lakás nagyobb pár m2-rel. "B" lakásnak csak 1 szomszédja lenne, van saját kert. Szerintem nagyon jól döntöttetek Kérdező, én is a "B" mellett döntöttem volna.
2013. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Kevés szoba?? 2 egész és egy nappali (80 nm az egész) 4 embernek nem hinném hogy kicsi:) 17 es vagyok jól döntöttetek szerintem is:) Minden jót
2013. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
Jó döntés. Remélem, jól fogjátok ott érezni magatokat!:)
2013. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Meglesz a 3 szoba,csak egy gipszkartonfalat kell felhuzni! :) Ugy erzem,jol dontottunk.Koszi mindenkinek a valaszokat.
2013. júl. 26. 07:33
 70/70 Balint@! válasza:
0%
Szerintem is a B a jó.Budapesten van hanyadik kerületben?Ha nem Budapesten van akkor is jó döntés mert a panelba rohadt meleg van és éjszakára ki kell nyitni az ablakot.A kert viszont jobb mert nyáron ki lehet ülni kin aludni sátorba. Szerintem a B az jobb de msotmár tudom hogy a B-t választottátok de jól döntöttetek.
2013. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!