Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Anyukák, melyik lakást választ...

Anyukák, melyik lakást választanátok a helyünkben a kettő közül?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás előtt állunk, de a párommal nem jutunk döntésre. Van két lakás, egyik nekem tetszik jobban, a másik neki. Egy lányunk van, egy gyermeket tervezünk még.


"A" lakás:

- 3 hálószoba+nappali

- második emeleti, erkélyes (kb. 4 m2 lehet)

- frekventált helyen van, belvárosban, minden közel van, munkahely, ovi, suli, boltok,posta, orvos...

- elég lenne egy autót fenntartani

- szép állapotú


"B" lakás:

- 2 szoba+ nappalis, bár a nagyobb megosztható, de elég kicsik lennének a szobák megosztás után, kb. 8 m2

- földszinti, saját kertje van (kb.400 m2)

- lakóparkban van, távol a belvárostól, egy bolt sincs a közelben

- két autó kell mindenképpen

- nagyon szép állapotú


Árban nincs sok különbség, utóbbi kicsivel drágább, de még éppen belefér a keretbe...


2013. júl. 24. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim válasza:
100%

Csakis a B!!

szerintem a kert kitesz egy plusz szobát.

mi 2. emeleten lakunk és sokszor volt már elegem pl. a babakocsi felcipeléséből.

írtad, hogy terveztek még egy babát. én most várom a másodikat és néha nagyon nehéz a nagyobbat nagy hassal felcipelni (főleg ha alszik).

én azért sem szeretem, mert mikor kisebb volt a gyerek, mindig futott volna le a lépcsőn, míg a babakocsit próbáltam összecsukni

milyen jó lesz majd a kertben levegőztetni a kisebbet vagy az egyikkel kint játszani, amíg a másik nyugodtan alhat bent..

2013. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Kiírom újra a kérdést, bővítettem az infókat! :) Köszi a válaszokat, majd megírom a döntést!
2013. júl. 24. 14:41
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen c-t keresnék, de ha csak ebből lehet választani, akkor b.

Szinte minden típusú lakásban laktunk már.

2013. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim válasza:
100%
Bocsi, de megkérdezhetem hogyan vesztek házat? Hitellel? Mi is házat akarunk venni, de hiába adnánk el a tesommal közös lakásunkat vennnunk kellene fel hozzá hitelt, hogy kulön tudjunk menni a családommal. Esetleg ha ti is hitellel vettetek fel tudnál infot adni, hogyan és mennyit adnak a bankok.:)
2013. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

Na most arra azért kíváncsi lennék, hogy milyen indokkal töröltetted a válaszomat. Nem volt trágár, és a kérdésre válaszoltam. Nincs jobb szórakozásod, unatkozó válaszoló?:)


Akkor újra: B!:)))

2013. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%

Fejem felett 7 gyerek? Úristen, csakis a "B" lakás jöhet szóba!!

Ha megszületik a 2. baba, te fogod azt a 7 gyereket egész nap hallgatni, nem a párod, aki dolgozik. De amúgy sem lesz kellemes. Szerintem nem véletlen eladó az a lakás.

2013. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagymama az A-hoz lakik közel, akkor simán a B-t választanám, mégpedig azért, mert igény esetén el tud menni a gyerekért, amíg te mondjuk bevásárolsz... majd összeszeded a gyereket és már mehettek is haza.
2013. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
Sajna toroltek az ujra kiirt kerdesemet. :( Ma ujra megnezzuk a B lakast es dontunk. Szerencsere nem kell hitel kedves egyik valaszoli,igy nem tudok segiteni.
2013. júl. 24. 17:22
 59/70 anonim ***** válasza:
Semelyiket. Családi ház párti vagyok.
2013. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
Ja es en egyelore nem pontoztam es toroltettem.Nekem mindenki valasza hasznos! Majd mennek a zold kezek!
2013. júl. 24. 17:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!