Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladott házamban otthagyjam-e...

Eladott házamban otthagyjam-e vagy elhozzam?

Figyelt kérdés
Eladtuk a 10 éves családi házunkat, semmit nem kértek a vevők, csak a beépített konyhabútort. Kérdésem lenne, hogy ilyenkor ha semmi más bútor nem marad, otthagyjam-e nekik a csillárokat, lámpákat, vagy szereljem le? Az egyik konyhai lámpa egyedül 20ezer ft volt, pár éve vettük. Kb 8-9 lámpáról van szó, ha darabját meg kellene vennem az új házamba, az is kb 40-60ezer ft-ba kerülne.Ti mit tennétek??(én elhoznám,de volt férjem ellenzi,mert az milyen már... :/ )
2015. ápr. 25. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
elszokták vinni a lámpákat is pláne a csillárokat ilyesmi, de a falikarokat nem mindig
2015. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Egy házat vagy akár lakást még bérletre sem szokás csillárokkal átadni. Igazából minden ami mozdítható elszokták vinni.

Viszont biztonsági okokból nem szoktak logó kábelt hagyni, hanem lehet bauhausban kapni ilyen ideglenes égönek helyet, amit feltehettek. igy ha valaki bemegy feltudja kapcsolni a villanyt, de nem a drága csillárok maradnak(amit a vevö tuti hogy kidob)

2015. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod vinni, szerintem ebből ne csinálj gondot, vidd. Kevés az esély rá, hogy az ő bútoraikhoz is menni fog.
2015. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lNem szokás otthagyni. A ti ízlésetek, a ti választásotok, az új lakó biztosan le fogja cserélni.
2015. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez vicces. Egy mennyezetlámpát kivéve mindent itthagyott az eladó, az összes lámpát, csillárt. Nem bántam, amit eladtam, abban is maradtak a csillárok.
2015. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csillárokat (nem szokták otthagyni,csak ha másképp nem beszéltétek meg) elviheted, átadás esetén csak egy foglalat és benne lévő égő a kötelező, hogy az új tulajdonos tudjon világítani a helyiségben.
2015. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd el, ha nem írtátok bele a szerződésbe, hogy maradnak. Maximum jófejségből (mi így tettünk) minden kiállásra tegyél egy izzót, mégse villany nélküli házba menjenek.
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!