Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budai oldalon mennyibe kerül...

Budai oldalon mennyibe kerül egy garzon? Olyan helyen ahonnan be tud járni a gyerek az egyetemre van metro.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 10:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én évekkel ezelőtt kb. 20-30 házat néztem meg, mire több heti járkálás után kialakult az első három sorrendje. De az nagyon hamar borult, mert az egyik ház mellett elindult a rézsű, megrepedt, az eladó visszalépett (hegyoldalon volt). A másodiknál semmi sem védte a telket a patak felől, majdnem egyvonalban volt a telekkel és le volt választva a ház és a telek egy része. A harmadik lett volna a legjobb, de az eladó a szerződéskötésnél visszalépett. Mivel sűrgetett az idő, felmentem a netre és az első képnél tudtam: ez keresem. Másnap itt voltunk az ingatlamossal, nem kellett alkudni sem, mert nekik is sűrgős volt az eladás. És persze rengeteg vevő jelentkezett, de készpénzem csak nekem volt (a másik ház eladásából). Így félóra alatt megvolt az egyezség, két nap múlva a szerződés is. Hiába kombináltam hónapokig, stratégia és rangsor sem ért semmit, végül a véletlen döntött. Nem bántam meg, jó kis ház.
2016. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!