Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budai oldalon mennyibe kerül...

Budai oldalon mennyibe kerül egy garzon? Olyan helyen ahonnan be tud járni a gyerek az egyetemre van metro.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 10:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Budapesten mennyit engednek alkudni az emberek mostan? Egy 23 millásra ha 17 et ajánlok kpben azonnali utalással esetleg?"

Kérdező, ugye nem gondolod komolyan hogy 6milliót lealkudsz? Éppen lakásvásárlásban vagyok, max 1 milliót lehet alkudni. A legjobb ajnálat amit kaptam az volt, hogy a 1,5 milliós kocsibeállóst ide adják ingyen. Én is 23 millióst néztem ki és olyan 22,5-él tartunk. Ők belementek volna, de még nézelődöm. É azonal kp-ben tudnék fizetni. Mellesleg arra is számíts hogy az eglsz procedura min. 2 hét és sok tulaj csak 60-90 nap múlva tud kiköltözni.


Laktam a 13. kerületben, a Teve utca környékén, nyugis, bitonságos környék, nagyon szerettem. El kell menni, meg kell nézi. Nem kell elsietni.


Nem illik telefonban alkudni. Szerintem lakjon a gyereked egy ideig albérletbe és vegyetek lakást egy fél év múlva amikor telik egy normálisra. A lakásvásárlás nem olyan mint egy cipővásárlás.


Én kettő hete nézelődöm, holnap megyek újranézni a lakásokat amiket láttam eddig a szüleimmel, nézzetek ki min. 4-5-6 lakást. A képek néha túl jók és csalódás ér sokszor.


Mellesleg a 13. kerületből kocsival bent voltam 30-40perc alatt a 2. kerületbe amikor főiskolába jártam. Nem volt vészes.


Nézegesd az oldalakat.. beírod hogy eladó ingatlan és kidobja. Nem akarok reklámozni.

2016. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Óhhhh, ezer bocsánat, hogy panelprolinak néztem a kedves gyermeket, aki élete első lakását ajándékba kapja apucitól 18 éves korában, és mélységesen sértve érzi magát apuci, hogy panelprolinak nézem az ő elkényeztetett kisfiát. Csókolom, tessék 40 millát kicsapni az asztalra, annyiért luxusgarzont is kaphat az az édes kicsi pampersbébi, aki nem panelprolinak született. Mellesleg a kedves kérdező válaszaiból és ingerültségéből az derül ki, hogy fogalma nincsen Budapestről és az ingatlanpiacról. Ingatlanosok álma az ilyen vevő, van pénze, vannak igényei, csak... na...
2016. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbb lakásról kiderült hogy fotoshoppoltak a képei vagy ezer éve készültek. A 13. kerületi meg panel volt. Egy csomót meg meg sem lehetett tekinteni hétvégén. Nem voltak túl kedvesek velünk biztos unták hogy mindent aprólékosan megnéztünk. Egyik helyen meg valami nejlont rakattak a lábunkra. Úgyhogy keresünk még jövő hétvégén is megyünk fel. Ingatlanos hölgyet megbíztunk aki szervezi majd a találkákat. Úgy tűnik nem olyan egyszerű ez a lakástalálás,
2016. aug. 28. 23:02
 24/31 anonim ***** válasza:
Az ingatlanos hölgy csak a saját irodája által, jutalékért árult lakásokat fogja mutatni. Amit a fotókon látsz, annak jó részét el fogja vinni magával az eladó, mert az a berendezés, a fotóknak csak a konyha-fürdőszoba terén van valamennyi jelentősége. Értelemszerűen minden hirdető jobbnak akarja láttatni a lakását, mint amilyen. Létezik a "lakásturista", aki ráér, és azzal szórakozik, hogy idegen lakásokban nézelődik. Elég kellemetlen egyébként lakott lakást árulni... Célszerű úgy lakást vásárolni, hogy előtte telefonon tájékozódsz a neked fontos paraméterekről, azt például, hogy panel, egyetlen kérdéssel ki lehet szűrni... vagy megnézni a térképen a cimet...
2016. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kérdező melyik igatlan irodák lakásait ézted meg? 21-es vagyok, mi 4-et néztünk a hétvégén újra meg ebből egy magánszemély volt és egy lakásba (amit megveszek) ott volt a tulaj is. Semmi gond nem volt, midenki nagyon kedves volt, ez a munkájuk. A tulaj is kedves volt, megmutatta a tárolót, mélygarázst, minden kérdsre válaszoltak. Az a célja hogy eladja, nekünk meg hogy találjuk lakást.


Az hogy fel kellett húzni egy lábzsákot miért gond? Nekem nem kellett sehol, de volt ügynök akinél volt és jelezte előre hogy lehet kelleni fog. Én speciel otthon nem cipővel járkálok végig a lakáson, lehet a lehetséges otthonodról van szó.


Folyamatosan nézni kell a lakásokat, hívogatni őket, ami tetszik azt megézni. Esetleg egy szállodai szobát/apartmant kivenni 1-2 éjszakára Budapesten ha ráér valaki és nézegetni a lakásokat. Képen minde lakás teljesen más. Pl. a szüleim nem is értették, hogy miért vagyok annyira oda azért a lakásért amit megveszek. Amikor meglátták ők is beleszerelmesedtek. A képek van amikor nem adják vissza az ingatlant, de több esetben sajnos valóban "túl előnyösek".

2016. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Maganszemély és különbző irodak lakásait néztük nevükre nem is emlékszem. Aki viszont így mutat majd többet a most hétvégén az otthon centrumos. Jó nagy adatbazisuk lehet mert küldött 17 lakást át. Abból 8 at nézünk meg. A 13 at végül elvetettük. Annyi már körvonalazódik a hétvégi útunkból hogy nekünk az 1. a 2. és a 11. Kerület lesz a nyerő.Ezek szép részek, nyugalmas helyeken sétáltunk aztán mégis közel voltak a metróállomások.
2016. aug. 29. 09:56
 27/31 A kérdező kommentje:

Utolsó és te melyik irodával veszed meg és milyet hol választottál végül?

Mennyi volt az alku? Ez érdekelne legjobban. Nekem azt mondta a hölgy hogy le kell tenni egy összeget és csak így mehet az alku az otthon centrumnál.

Utolsó előtti lakásturistak? És azoknak mi a jó benne hogy nézik utána ki akarják rabolni vagy mi?

2016. aug. 29. 09:59
 28/31 anonim ***** válasza:

Én is Otthon Centrumnál vettem meg, de néztem Duna House-os lakást, dunapartilakópart (kint van a fenében), GDN és valami M-betús. Az OC-nál 1%-ot kell letenni az ajánlattételhez, ha elfogadja a tulaj akkor beleszámít a vételrárba, de majd úgyis elmagyarázza az ügynök az egész fizetési ütemezést.


A 12. kerület is jó ha Budán doldolkoztok, Alkotás utca környéke.

2016. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2016. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A lakásturista unatkozik otthon és kiváncsi természet. Esetleg a saját lakását akarja eladni és a beárazáshoz megnéz néhány hasonló lakást belülről is.
2016. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!