Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budai oldalon mennyibe kerül...

Budai oldalon mennyibe kerül egy garzon? Olyan helyen ahonnan be tud járni a gyerek az egyetemre van metro.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 10:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Budapesten mennyit engednek alkudni az emberek mostan? Egy 23 millásra ha 17 et ajánlok kpben azonnali utalással esetleg?
2016. aug. 26. 20:50
 12/31 anonim ***** válasza:

A Szent István park egy elitkörnyék, viszont Pesten van. Valamint maga a környék nagyon elit, de a legközelebbi metróállomás az M3 a Lehel téren, ami Angyalföld szennyét gyűjti össze. Csövik, drogosok az aluljáróban. Vacak környék. Asszem a 15ös busz arra jár, de az egy városnéző járat, a műegyetemre eljutni onnan egy örökkévalóság. El kell menni az astoriáig onnan meg 41-47 villamossal a szent gellért térig. Kb 30 perc. Metróval sem sokkal kevesebb, főleg ha még sétálni is kell.


Ráadásul azt mondtad, hogy 26 millió húzós, de 23+ felújítás az rendben van?

23 ért korrektet kapsz a Szent Gellért téren, és akkor nem kell utazgatni sehová, a környék is jó.

2016. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
10-15%-ot tudsz alkudni. Ha CSOK-ra alkalmas akkor meg gyakorlatilag semmit.
2016. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ez egy 1 szobás garzon csak ilyeneket nézünk. Nem 23 ért gondoltam hanem 17 ért. Azért kérdem az alkut. Ez az első kerületi is tetszett volna amit belinkeltetek de mondtam neki egy 20 ast telefonba aztan meg volt sértődve hogy nem is láttam még is alkudni akarok. Hogy megy ez Pesten csak személyesen lehet szóbahozni az alkut?

Gyerek meg mondja ne égessem már magam nem adja meg a 13. kerületi számát. Szombaton utazunk fel nézelődni. Tanácsok jól jönnének Budapesti emberektől hogy szokás ez nálatok.

2016. aug. 26. 21:13
 15/31 A kérdező kommentje:
Még a 4 es 6 os metró az nem ott megy? Gyerek azt mondta ott megy és éjjel is jár? A Szent István parknál
2016. aug. 26. 21:15
 16/31 A kérdező kommentje:

Budapestiek mely kerületeket húzzuk ki?

Ezekbe gondolkodunk mint 1. 2. 11. 12. 5. 13.

Márvány utcában is néztem egyet az milyen?

2016. aug. 26. 21:20
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem érdemes túl sokat tépelődni egy-egy ingatlanon. Nagy a piac, és gyorsan változik a kínálat. Megnézed, megmondod mennyit gondolnál, és ha nincs megegyezés érdemes továbbállni. 20 millió az egy nagyon kedvező ár lett volna azért az I. kerületi ingatlanért, 22,5-23 millió alatt én sem adnám el.
2016. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A 4-es 6-os az nem metró, hanem a nagykörúti villamos páros. Az egyik újbuda központ, a másik móricz zsigmond körtér végállomással.

Ezzel viszont nem tud eljutni a BME-re, mert nem arra jár. A blahán át kéne szállni a 107es buszra. A blahával az a baj, hogy a 24-es villamos végállomása, ami a VIII.ból és a X. kerületből szállítja a sittes arcokat.


Hogy ezt a mindennapos nagyszerű élményt kikerüljük, érdemes a 15ös buszt használni, és nem a 4-es 6-ost.


Illetve ha már a 4-es 6-oshoz lesétálunk a Jászai Mari térre, akkor ott a 2-es villamos is, de az is egy nagyon lassú dolog. Elvisz a fővámtérig, aztán csak át kell sétálni a szabadsághídon.

2016. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

XI. - Kelenvölgy, Kelenföld, Lágymányos, Gellért-hegy...


Én ezekből választanék. Ár-érték arányukban a legjobbak.


Ha pest és metró, akkor Kálvin tér gyakorlatilag az egyedüli jelölt. Rákóczi tér, II. Jánospál, Keleti? :) Hagyjuk... Ennél viszont amit fent írtam jobbak, árban és értékben is.

2016. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
A Délinél lévő Márvány utca önmagában jó környék, csak közlekedésileg aggályos, mert a kettes metró a Batthyány térig elvisz, de ott is át kéne szállni a budai fonódóra...
2016. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!