Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten 12 millió környékén...

Budapesten 12 millió környékén lehet kapni normális lakást?

Figyelt kérdés
Belső kerületekben, metróközelben... ?
2017. aug. 7. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Az istenért nem értem hogy miért vannak oda emberek azért a hugyos,koszos,büdös,csövesekkel teli belvárosért... közlekedés na bumm 1 pozitívum...

Meg mit kapkodnak annyira a panelokért mikor az első emeleten azt hallod hogy a tizediken lehúzzák a wc-t!

Nekem sokkal többet ér egy pest megyei kisvárosi lakás/ház mint bármelyik belvárosi lyuk.

Akkor még mindig nem értem hogy miért futok bele 2 évese lakáshirdetésekbe.

Meg azt is tegyük hozzá hogy sokan azt se tudják mit kell nézni egy lakáson és akkor csodálkozunk hogy egy árban vannak a gagyi konvektor fűtésese ingatlanok egy házközponti fűtéses ingatlannal.

2017. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Faluban hiába kapok 1 millióért lakható házat... ha munkalehetőség meg nincs.
2017. aug. 10. 17:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi eladunk egy rossz állapotú, de főútvonali nagy családi házat, a telek 504 m2 volt, 2013-ban, összesen 25 millióért, telekárban. Most ugyanazon a környéken egy hasonló korú, jobb állapotú házat 600 m2 telekkel 50 millióért adtak el! Ennek se jó a teteje, ez is stukaturos, jó, van benne gáz és csatorna. De fel kell újítani. Ennyire elszaladtak az árak.
2017. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Felejtsd el. Agglomerációban találsz ennyiért lakást. Főleg a pesti oldalon. Budain is csak ott drágábbak.
2018. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!