Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy ház ami...

Szerintetek egy ház ami vélhetően több éve - szerintem 8-9 - lakatlan, nagyon rossz állapotú lehet belül?

Figyelt kérdés

Külsőre semmi gáz nincs vele, de belül gondok lehetnek vele? Penész, pókháló, vakolatleválás, vizesedés vagy micsoda még? Ha a víz le lett engedve, fagyástól nem kell gondolom tartani. Összességében, felújítható-e?


Blokk vagy téglaház, tuti nem vályog, magas építésű.



2018. jan. 10. 09:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ilyesmi a ház, a teteje félig nyereg félig sátortetős, pala borítással.


[link]


Palatető: [link]


Nem akarok konkrét helyet és házat mutatni.

2018. jan. 11. 21:13
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Semmi probléma, nem is kértük!:)

Mi a baj a palatetővel?

Ha nem törött, akkor még kibír évtizedeket, ugyanúgy alá lehet szigetelni.

Csak ha cserélni akarod, akkor macerásabb, mert veszélyes hulladéknak számít az azbeszt miatt és komoly pénz az elszállítása.

Nekem speciel palám volt és kis pénzből gazdálkodom.

Ezért amikor tetőjavításra került a sor, nem szedtük le a palát, hanem tetettünk rá cserepeslemezt.

Így:

[link]


De tényleg nem értem, hogy ameddig azt sem tudod, hogy eladják e, mert nem mered megkérdezni - pedig rizikó nélkül nincs üzlet! - addig mi a csudáért ragozgatjuk ezt, a nagy semmire?

2018. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem a háború előtti utolsó években épült, ócska anyagokból (pl.bauxitbeton), akkor egy régebbi téglaház jó lehet.
2018. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!