Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Azt mondják, nem csapnivaló...

Azt mondják, nem csapnivaló egész Budapest. Akkor melyik része konrétan, ami még jó?

Figyelt kérdés
Például ahol egy nő este 8-kor haza mer menni egyedül.
2018. nov. 20. 10:57
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
A barátaim is mind a maradék 3%-on járnak, főleg a vidékiek, akik csak néha járva itt látják a változást
2018. nov. 20. 13:03
 12/50 anonim ***** válasza:
70%

Aki ilyen kérdéseket tesz fel az még nem járt Budapesten, gondolom.

A belváros is teljesen élhető, ha félős vagy akkor a 8., 9. kerületet kerüld.

5., 6., 7. biztonságos még éjszaka is általában.

Mondjuk nem kell nőként egy arab büfébe pisilni kéredzkedni zárás után kanos arabok közé, de mint tudjuk van ilyen idióta aki megteszi ezt is....

2018. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi hülyeséget összehordani. Gondolom valami vidéki okostojás mondta neked, hogy Pesten megerőszakolnak a migráncsok.
2018. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Migránsok. :D



Volt, aki közölte, hogy Bécsben nem mer utcára menni miattuk.



Itt régebbi eredetű migránsok vannak, bár a "fehérek" se különbek.

2018. nov. 20. 13:13
 15/50 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, te vagy nagyon sötét vagy, vagy csak kötözködésből írtad ki a kérdést.

Én 30 éves nő létemre még soha nem éreztem azt Budapesten, hogy rettegnem kellene este 8-kor munkából hazafelé menet.

Hiszel abban, hogy be tudsz vonzani dolgokat? Szerintem neked biztosan sikerülni fog, csak kérdés, hogy jó vagy rossz dologra pazarlod az energiád.

2018. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Én senkit se sötétezek le, de nem is hiszek ilyenekben, mint bevonzás.
2018. nov. 20. 13:16
 17/50 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy nem hiszel benne, attól még működik, az látszik a leírt gondolataidon. :-)
2018. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Most akkor az általános vélekedés szerint a 7, 8, 9 egy része a rossz csak? :D
2018. nov. 20. 13:53
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem a 8. kerületben és a 9.-ben is. Sőt csepelen (21.) is, ami kifejezetten rossz hírnevű.

Fiatal nőként, albérletben. Most sem lakok éppen jó környéken állítólag (már agglomerációban), de én szeretem. :D


A nyóckerben anno a Práter utcában éltem, ami híresen rossz környék, én mégsem féltem hazamenni sosem. Tesóm pl. ott lakik már 5 éve és imádja. Sosem keveredett összetűzésbe senkivel.

A 9. kerületben egy újszerű társasházban laktam, zárt, portaszolgálatos. Az út egyik oldala tök jó volt, a másik tele c-vel. Ott egyszer féltem éjszaka hazamenni, de csak mert a párhuzamos hazavezető utcák közül pont nem jót választottam. Később kitapasztaltam melyikbe nem sétálok be szívesen sötétben és ennyi. Ott sem ért sosem semmilyen probléma.


Tehát én amondó vagyok, hogy a Hős utcát leszámítva szerintem nincs akkora baj, ha megtanulja az ember a "határait" és körbejárja kicsit a környéket, mielőtt beköltözik.

Pl. a 9. kerületbe ugyanoda bármikor visszaköltöznék, ahol laktam, viszont hirdettek az út túloldalára is albérleteket akkor olcsóbban, ahova nincs az az isten...

2018. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező! Nagyon úgy tűnik, hogy te direkt provokálsz, és vidéki nő létedre szidod Budapestet (és már Bécset is).

Tulajdonképpen az a bajod, hogy hiába járod Bp.-et éjszaka miniszoknyában, mégsem támaak rád senki?!

Ezek szerint a "bp.-i szatíroknál" is van egy minimum....

Bocsika.

2018. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!