Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Azt mondják, nem csapnivaló...

Azt mondják, nem csapnivaló egész Budapest. Akkor melyik része konrétan, ami még jó?

Figyelt kérdés
Például ahol egy nő este 8-kor haza mer menni egyedül.
2018. nov. 20. 10:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Bocsi.


...amiről gondolJÁK, hogy hallani szeretnél....

2018. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha ők beszélnek és meg se szólalok? Oks :D :D



A tények iránti vakság az optimizmus? :D

Akkor nem kell, köszi. :D :D



Gondolom, a bűnügyi térképen csak a bejelentett bűncselekmények szerepelnek (más nem is tudna).

Az is hazudik?

Legyünk olyan pozitívak, hogy az is hazudik? :D

2018. nov. 22. 14:37
 43/50 anonim ***** válasza:
53%

42

Te egy nagyon beteg ember vagy.

2018. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. nov. 22. 14:45
 45/50 A kérdező kommentje:

Tessék, lehet szemezgetni:

[link]



Én mondjuk nem tennék feljelentést, ha bűncselekmény ér.


Nálunk a hétvégén kerülgettem a kocsival üvegtörmeléket, az az autófeltörést (illetve buszfeltörés, mert buszok szoktak ott állni) majd csak 30 nap múlva kerül fel.

2018. nov. 22. 14:47
 46/50 A kérdező kommentje:

Egyébként fogalmam sincs, miért véditek a 8. kerületet, én kerületem, én nőttem fel ott, engem fenyegettek bicskával 12 éves koromban a Losonci téren, engem lökdöstek a kapualjunkban kb 10 éves koromban, a mi régi kocsinkat lopták el, bringámat vitték el, másik kocsinkat törték fel 3szor, ősöm több nyakláncát is kitépték a nyakából villamoson és nálunk a sarkon.

Én kerületem, én tapasztaltam sokat, én ismerem és nem az, aki 2,5 évet lakott ott albérletben.

2018. nov. 22. 15:34
 47/50 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott nottel fel, eppen ez az. Nagyon sokat valtozott azota. Minden be van kamerazva. 5 ev alatt egy betores volt a hazban, mig az 5. keruletben felevente evente betortek valelyik szomszedhoz, egyszer hozzam is.
2018. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Budapest a hasonlo meret varosokhoz kepest nem kulonosebben veszelyes. Ejjel sem.
2018. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

A házunk közelében is van sajnos kamera, jó közvilágítással és normális rendőri jelenléttel talán érnénk is valamit.

Elég sok és sokféle bűncselekmény történt a kamera látóterében. Természetesen a válasz az, hogy pont nem arra nézett/nem látszik a bűncselekmény a felvételen. Konkrétan azt se tudom, működik-e.

2018. nov. 22. 16:22
 50/50 anonim ***** válasza:
Újpest és kápmegyer teljesen jó, én Kispesten 22 után még 190cms, 100kilós férfiként is féltem hazameni, pedig nem vagyok félős, katona is voltam.
2018. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!