Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Azt mondják, nem csapnivaló...

Azt mondják, nem csapnivaló egész Budapest. Akkor melyik része konrétan, ami még jó?

Figyelt kérdés
Például ahol egy nő este 8-kor haza mer menni egyedül.
2018. nov. 20. 10:57
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Itt nőttem fel Budapesten.



Régen minden nyugisabb volt. Minden.


De az is lehet, hogy mind megőrültünk: én, az Édasapám, a legjobb barátnőim és a kollégáim.



A 8. kerületben nem javaslok senkinek sétát. Sehol. A Corvin sétányon maximum, de még ott sem.

2018. nov. 22. 10:37
 32/50 anonim ***** válasza:
Akkor ne javasolj, meg egy kicsit be is csurizhatsz ijedtedben a gondolattól, hogy amíg a vonatod várod a keletiben elugrassz egy bagettért.
2018. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Én még a Baross teret aránylag biztonságosnak érzem...
2018. nov. 22. 11:44
 34/50 anonim ***** válasza:
77%

"A 8. kerületben nem javaslok senkinek sétát. Sehol. A Corvin sétányon maximum, de még ott sem."


Szerintem keress fel szakembert, ha ennyire parás vagy.

2018. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Ok, viszem magammal az ismerősi körömet is
2018. nov. 22. 12:16
 36/50 anonim ***** válasza:
2,5 évig mindennap MINIMUM kétszer sétáltam végig a Klinikák - Práter u. (8. ker.), vagy Corvin negyed - Práter u. útvonalon és az általad emlegetett atrocitások egyike sem ért. Megvan minden kezem, lábam, nyakláncom, telefonom, pénztárcám, nem fogdostak meg, nem lökdöstek, mégcsak be sem szóltak. Egyszer-kétszer utánam fütyültek és ennyi. Pedig nem tartom magam ronda nőnek és előfordult, hogy hajnalban buli után egyedül mentem haza. Semmi olyat nem tapasztaltam, amit más városokban ne tapasztaltam volna. Több a sötét bőrű a környéken, ennyi.
2018. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Ezek szerint beképzelem az attrocitást és az ismerőseim is hazudtak?
2018. nov. 22. 14:04
 38/50 anonim ***** válasza:
53%

Nem, ezek szerint egyforma habitusú emberek vagytok, akik csak a rosszat veszkészre,vélelmezik,sőt, esetleg áldozat típusok. Az ilyenekre utaznak a világon mindenhol a bűnözők. Fellépés kérdése, és kisugárzásé.


Számtalan itteni megszólalásodat tekintve ez utóbbi lehet az ok nálad.Süt a soraidból a görcs, a pánik, a kétségbeesés, és a provokatív sértett pattogás.

2018. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

A gyakorikérdések.hu közönsége szerint nincsenek nagy, az emberiség jövőjét veszélyeztető, megoldhatatlan környezetvédelmi problémák.

Bárhol máshol hallom a témát, mindenki negatív és kb tartós tejet se vesznek már.

A gyakori valami egészen más.


Na, ilyen a közbiztonság témája is.

Élőben bárkit hallok, sz@r, de a gyakorin teljesen más.

De hiába ül jobb időben párnaponta egy zombi a házunknál, hiába van alkesz, hajléktalan és zombi a sarkon, hiába van nálunk havonta bűncselekmény, hiába látok közterületi vizelést (már nem nálunk, arrébb), hiába törték fel 2 év alatt 3szor a család autóját (8., 9. kerület határán), hiába mesélik mások, hogy XY lakótelep is tele van már zombikkal, holott akár egy éve még ilyen probléma nem volt.... Én vagyok mindennek elhordva, ez az egész nem igaz,hazugság, ugye?



Én mentálisan nem vagyok teljesen egészséges, talán pont a legfőbb tünete az, hogy nem értem az embereket. De úgy abszolút nem.

Le kellene állnom az oldal használatával.

A névtelenség valami egészen fura dolgokat okoz.

2018. nov. 22. 14:24
 40/50 anonim ***** válasza:

"Bárhol máshol hallom a témát, mindenki negatív és kb tartós tejet se vesznek már."


Szerintem meg csak rád hagyják, és úgy válaszolnak, amiről gondolod, hogy hallani szeretnél.

Nekem is van ilyen ismerősöm. Utána döbbenek rá, hogy egészen átvettem a negatív stílusát, míg beszélgettem vele. Monstanában már inkább kerülöm.

2018. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!