Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Már kétszer volt ágyi poloska...

Már kétszer volt ágyi poloska irtás a lakásunkban (június elején az első, utána 3 hét elteltével az ismétlő), de még mindig itt vannak a kis szemetek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Eléggé zsúfolt a lakásunk, de semmit nem tudunk kidobni. Egyszerűen már megőrülök tőlük. Rajtam a csípések nem látszanak, de a tudat, hogy éjszaka mászkálnak rajtam, meg hogy nem tudok semmihez nyugodt szívvel nyúlni a szobámban, mert ki tudja, hogy belebotlok e egy poloskába, vagy a petéibe, hát ez kikészít. Jeleztem a rovarirtóknak, hogy megint kéne jönniük, szerencsére ez az irtás már ingyen lesz, de annyi pete van, hogy félek, hogy megint semmi haszna nem lesz az egésznek. Legrosszabb, hogy az állandó használatban levő cuccaim környékén is találtam már poloskákat, tehát ki tudja, hogy hova cipeltem már el őket... Azt meg megoldani nem tudom, hogy elköltözzek hónapokra itthonról, pláne, hogy társasházban lakunk, tehát még akár át is mászhattak máshova.


Mit tehetnék?


2013. aug. 24. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kit hívtál? Az ágyi poloskát nagyon nehéz kiirtani, azért linkeltem be a fórumot, hogy olvasd el. Nálunk csak 3 bogár volt, legalábbis ennyit találtunk, az irtósrác nagyon alapos munkát végzett és mégis vannak csípéseim. Többnyire nem az irtó hibája. Ezek a dögök már lassan ellenállóak az irtószerre sajnos. Ez egy hosszadalmas, összeszedett, alapos munka, csak így tudod kiirtani.
2013. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk egy irtás volt 15.000. Még lesben állunk, úgy érezzük, hogy még itt vannak. általában két irtás után a harmadik ingyenes.
2013. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2 héttel a 2ik irtás után ma reggel 1 kifejlett példány. vér nem volt benne. Ilyenkor mi van?
2013. szept. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!