Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tehetek, hogy a szomszédom...

Ditta323 kérdése:

Mit tehetek, hogy a szomszédom kiírtsa a darazsakat?

Figyelt kérdés

Hét elején szóltam a szomszédomnak, hogy darazsak költöztek a háztetőjük alá (hungarocelba bele) és legyen oly kedves írtsa ki, erre mondta, hogy rendben. Hét közepén szóltam szomszédasszonyomnak, hogy mire jutottak, mivel nem jöttek át, hogy megnézzék miről is van szó (Felőlünk lévő résznél vannak a dögök, és csak úgy tudnak kezdeni vele valamit, ha átjönnek). Erre ő: már 8 éve próbáljuk írtani, de a szomszédjukban is vannak és ott sem sikerül kiírtani. Ja de én allergiás is vagyok rá...

Mondom neki az oké, de a lányomat nem merem kivinni í810 hós), mert rajzanak... Azt mondta rá, hogy akkor megnézik..

Na ma beszéltem velük, hogy akkor mi a tarka sz@r van? Hát a férje du-os. Mondtam neki, hogy most akkor a férjem lefújja őket, de többször nem hajlandó.

Ha visszaköltöznek majd és nem csinálnak velük semmit akkor mit tudnánk lépni, hogy ne mi nekünk kelljen már azért is fizetni, hogy náluk ne legyen darázs?



2015. júl. 24. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az isten mentsem meg egy ilyen "rugalmas" szomszédtól!
2015. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es azért, mert akármiért szólok süket fülekre talált. Pl szépen megkértem, hogy figyeljen a kutyájára, mert átjár és kint alszik a lányom, erre mondta megnézi mit tud tenni. Azt ennek az lett a vége, hogy mi csináltuk meg, kutya ásott másik gödröt, mire végre megkötötték, de azt is azért, mert szóltunk, hogy megint itt járt..

Darazsak miatt is szóltunk, de a faszi bafik mindenre, szomszéd asszonyom megértem, hogy nem csinálja meg, mert ő meg allergiás.

2015. aug. 18. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!