Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem szokott viszketni a...

Nem szokott viszketni a labatok, karotok amikor a foldon dolgoztok, dudvaztok stb? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Hosszu ujura gondoltam, de 30 fokba megsulni benne.
2019. aug. 24. 23:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem az segít, ha a munka végeztével rögtön lezuhanyzok és bekenem hidratálóval
2019. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hidratalo tenyleg jo. Lehet hogy alapbol szaraz a borod, arra kerul meg a por es ajaj...
2019. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Amit a második ír az tényleg jó. Munka után egy alapos fürdés, aztán hidratálóval kend be magad. Nekem extra száraz a bőröm alapból, és nekem minden munka után kell a fürdés.
2019. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

A viszketést a fű pora okozza az izzadt bőrön. A víz leviszi, és megszűnik a viszketés. Még zuhanyzás se kell hozzá, akár a föld végén flakonból öntve is le lehet mosni, és megszűnik az viszketés.

Rettenetes érzés, ezért én hosszú nadrágban és hosszú ujjú vékony ingben dolgozom, ha olyasmit csinálok, még 35 fokban is, mert ez még mindig elviselhetőbb, mint a viszketés.

2019. aug. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem este kezd el csak viszkedni, miutan mar jo par oraja befejeztem a munkat..
2019. aug. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!