Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kertes házat vettünk, de...

Kertes házat vettünk, de engem nem érdekel a kerti munka. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem füvet nyírni, növényeket öntözgetni, már mások is szóvá tették, hogy milyen gondozatlan az udvar. Modernül kiépített, térburkolatos bejáró, pázsit is lenne, kisebb növények is, de elvadult. Sem kedvem, sem eszközeim nemigen vannak hozzá. Családi házas környék, egyébként, ahol nem tartanak háziállatokat a környéken sem. (Pl. disznó, tyúk, stb.) Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak?

2022. márc. 3. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy kertészt.
2022. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megyek oda lakni, én szeretek kertészkedni :D
2022. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél kecskét.
2022. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Minél egyszerűbb és áttekinthetőbb térszervezés, robotfűnyíró, automata öntözőrendszer beszerzése és így mindig ápoltnak, rendezettnek fog hatni a környezet úgy, hogy nem kell a rabjává válnod.
2022. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fizess meg valakit aki rendben tartja.
2022. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Akkor minek mentél kertes házba?
2022. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
En is azt csinalnam,felasni,vakondhalo,gyonyoru fuvet vetni ,vagy gyeptegla es robotfunyiro telepites,ontozovel. Draga lesz de gyonyoru. A mufuvet nem ajanlom,muanyagot nem is ertem hogy tesz ki valaki a kertbe.
2022. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

VEgyel fel egy kerteszt aki lenyirja a fuvet es gondozza a novenyeket.

Amerikaban nagyon gyakori hogy a gazdagok kerteszt vesznek fel aki fuvet nyir, bokrokat metsz, kulon ki van nekik epitve automata ontozorendszer, stb.

Ha idod nincs ra de penzed igen akkor megoldhato hogy szep udvarod legyen.

2022. márc. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Akkor miert költöztél oda? Fizess valakinek aki megcsinálja.
2022. márc. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor műfüvet tegyél le vagy fizess egy kertészt. Én is mindig utáltam kertészkedni, de azt jobban utálnám, ha a szomszédok/vendégek egy igénytelen putris szart látnának. Ez egy kép rólad.
2022. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!