Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kertes házat vettünk, de...

Kertes házat vettünk, de engem nem érdekel a kerti munka. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem füvet nyírni, növényeket öntözgetni, már mások is szóvá tették, hogy milyen gondozatlan az udvar. Modernül kiépített, térburkolatos bejáró, pázsit is lenne, kisebb növények is, de elvadult. Sem kedvem, sem eszközeim nemigen vannak hozzá. Családi házas környék, egyébként, ahol nem tartanak háziállatokat a környéken sem. (Pl. disznó, tyúk, stb.) Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak?

2022. márc. 3. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy Németországban pl. büntetést is kapnál, ha rontanád a csúnya kerteddel az utcaképet. Ott olyan gyönyörű kertek vannak (Nordrhein-Westfalenben legalábbis), hogy mindegyik egy külön csoda. Kár, hogy itt nem büntetnek emiatt, sokkal szebb lenne az összkép.
2022. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

A.) opció: költözz társasházi lakásba, ahol nincs kert

B.) opció: fizess valakinek, aki lenyírja a füvet és megmetszi a növényzetet



Mondjuk nem igazán értem, minek a kertes ház annak, akit ennyire taszít a kert? Nem szégyen lakásban lakni...

2022. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mattias ***** válasza:
79%
Zárt kerítés esetleg? Ha csak az zavar, hogy a szomszédok látják.
2022. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Térkövezd le...
2022. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is utálom a kertészkedést, a férjem viszont mindig is nagy kertet akart. Én mondtam neki, csak úgy menjünk, ha nem baj, hogy mindent ő csinál a kertben. Neki nem baj, bár 2000 nm, és hát rendesen van mit csinálni. Néha megjegyzi, hogy a viragokhoz nem ért, milyen szép lenne egy virágos kért, nem akarok-e... En meg:nem, mondtam, a kertbe minden a tiéd. :) ez van. Nálatok ki erőltette a kertes házat? Én sem értem. Ha a férjem is olyan lenne, mint én, akkor max egy 500 nmes kertecskénk lenne, mindenféle bokor meg egyéb cucc nélkül, ahol max a füvet kell nyírni. Neked is ezt ajánlom. Törekedj arra, hogy semmi más ne legyen a kertben, csak a fűnyírás. Szerintem azt még ki lehet bírni,foleg ha veszel robot fűnyírót.
2022. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fárasztó96 ***** válasza:
36%
Vegyél nyulakat, szerezz rácsot lásd el kerekekkel meg egy füllel, mindig tolj annyit a rácson hogy a nyuszik le tudják rágni a füvet (a rács alját célszerű leszedni)
2022. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!