Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik fűkaszát vennétek meg...

Melyik fűkaszát vennétek meg ? Melyiket éri meg szerintetek ? (Az a pár ezer forint összeg nekem nem számítana csak legyen már erős és jó)

Figyelt kérdés

Nem akarok már szenvedni az olcsó gépekkel. A legutóbbi is 2 évet élt sajnos.

[link]

[link]

Tartósabb ez a márka szerintetek ? Mindenki ezt mondja,hogy ilyen márkájút vegyek már. Benzinest szeretnék . Ha nem is a 2 közül kéne dönteni akkor milyen javasolnátok legalább 200 ezer alatt ?



2022. ápr. 7. 11:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2 tanya és 2 nyaraló. Nekem ennyi a bérmunkám . Ezek után csak magamnak vágom saját telkemen ami nem nagy. Megérné akkor is ? Van nekem munkám rendes bejelentett. Ez nekem nem megélhetési forrás. Nincs nekem nagy kuncsafti köröm bejelentett munka után nem is lesz. Akkor is ezt a 200 ezreset javasoljátok ? Sokára jönne vissza az ára így az tuti ha ez a 200 ezreset választanám. 135r kikészül a nagy fűtől ?
2022. ápr. 8. 08:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hamarabb kikészül, mint az erősebb. Már csak azért is, mert lassan haladsz nagy fűben, ugyanakkora területen kétszer annyi ideig zúgatod a gépet, vagyis kétszer annyi működés = fele év élettartam.

Hát ez van, ha az egyik legnagyobb márka gépét akarod megvenni, ott nem csak magát a gépet kell megfizetni, hanem a ráragasztott matricát is, ami az árának az egyharmada, legalább.

De ha mondjuk 4 helyen vágod egy év alatt 5x, vegyünk csak 5 E-t alkalmanként, akkor egy év alatt kijön a linkelt gép ára.

2022. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!