Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mért mindenkire nyáron jön rá...

Mért mindenkire nyáron jön rá a vethetnék?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ekkor jön rá,milyen drága minden .Jobb lenne ha én magam is megtermelném azt,amit tudok ,és lehet .
2013. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ühm
2013. júl. 29. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják,hogy a legtöbb dolgot tavasszal kell.
2013. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, rövid tenyészes borsót locsolás mellett simán lehet, dughagymát bármikor, retket, salátát meg hamarosan el lehet vetni. A cukkini már necces.
2013. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...de a kérdésre válaszolva szerintem unatkoznak így nyáron az emberek a szabadságukon és a kert ad nekik kikapcsolódást. Megérni nem éri meg ültetni, mert rengeteget kell locsolni, hogy látszatja is legyen. Jó kút nélkül tuti ráfizetés, csak annyi, hogy saját...
2013. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én ezt értem is, na mind1....csak mert nálam ez lemegy december május között...csak azért
2013. júl. 29. 21:28
 7/9 anonim válasza:

A fentieken túl az is számít, hogy az idei időjárás miatt a természet "késésben van":

[link]

Vannak rövidebb tenyészidejű növények (pl.: retek), ezeket még érdemes lehet később is elvetni:

[link]

2013. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kismillió oka lehet.

Kérdésedből úgy tűnik kritizálod ezen embereket. Nyilván sokan most kaptak észbe, most érnek erre rá, most jönnek rá, hogy jó lenne, ha a sajátjukat ehetnék, stb.

De képzeld, akadhatnak olyanok is, akik hozzád hasonlóan dec-május közt elintézik... viszont! Azóta "arattak" is, és ezáltal felszabadult hely van a kertjükben, amit szeretnének kihasználni, nem akarják parlagon hagyni egy kis időre sem.

Hát mondjuk ezért.

2013. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem akarok vitázni,sőt még jó is ,hogy kezdenek rajtam kívül mások is ráébredni ,hogy csak ér valamit a föld.....

csak unalmamban megkérdeztem, elvégre azért van ez az oldal...

Aki gondolja írjon ide valami tapasztatlatot,vagy ,hogy idén mi jött neki össze a kertben meg ilyenek...

2013. júl. 30. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!