Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tartanátok kecskét egy budapes...

Tartanátok kecskét egy budapesti kertvárosban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 21:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Pestszentimre.


A sajátomban napi szinten megfordulok.

De jártam már mélyalmos tojásgyárban, a KÁTKI génmegőrző telepén, és sok környékbeli embernél is megnézni a "ronda madaraikat".

(az idén járt nálam pár tucat ember, aki csak a rondákat jött megnézni és tenyésztojást vagy csibét venni)

2013. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Pestszentlőrinc, valahogy gondoltam hogy ilyen kaliberű helyen laksz, nem lepődtem meg, sőt.

Egyébként te vagy a kérdező is?

2013. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
aham, meg az összes válaszoló is.
2013. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja és persze, hogy Lőrinc, mert azt írtam, hogy Imre.


Ha tudod, hogy van Bp.-n "ilyen kaliberű hely", akkor minek húzod a szád?

Gondolom a Rózsadombon senki nem akar ilyen undoritttó és büdös, hangos állatokat tartani.

2013. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
33%

Szerencsére ott nem olyanok laknak akik a hülyeségükkel gyötörni akarják a szomszédjaikat.

Tudod amikor van egy frekventált hely, akkor általában aki ott házat, lakást tud venni, annak van annyi intelligenciája hogy nem rontja le a hely nívóját kecskékkel.

2013. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a háztáji haszonállattartás egyáltalán nem való kertvárosba, ezek a lakótérségek arra vannak, hogy az ottani emberek a város zajától távol kipihenhessék a napi fáradalmaikat, és az ízlésüknek megfelelően kialakítsák a maguk "kertkultúráit", zöldövezeteit. Nem Amerika-majmolásból, de egy kertvárosról egy Született feleségek- féle idillikus kép jut az emberek többségének eszébe. A kertvártosiak is is városiak, nem pedig falusiak. A haszonállatok faluba, tanyára valók.
2013. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tetszik vagy nem tetszik, az a 48% is elfogadhatná hogy amiket leírtam, azok tények. Nem lesznek népszerűek egy kertvárosban ilyen hozzáállással, de mindenki a saját kárán tanul. Vagy válasszanak más típusú lakókörzetet, vagy tanuljanak meg élni a 21. században. :)
2013. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

Felénk szinte mindenki vidéken született, de legalább a szülei voltak vidékiek, ezáltal jól tolerálják a kakaskukorékolást.


Akinek meg nem tetszik, az vesz a lakóparkban házat 1,5*drágábban, ahol van 50m2 kert (gyep), és nincs kukorékolás.

2013. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem már attól is égnek áll a hajam ha valaki túl sok kutyát tart - ami óriási lármát okoz a szomszédok örömére. Az oké, hogy vasárnap nem flexezik az ember ha muszáj lenne akkor sem, de a kutyák sajna nem nézik a naptárat.
2013. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18-as köszönjük a "remek" tanácsot, de itt laknak a kertvárosunkban annyira intelligens emberek, hogy tiszteletben tartják a helyi normákat, szokásokat és nem kell lakóparkban nyomorognunk 50 m2-es közös kerttel. Nekem is vannak vidékről, kisvárosból származó felmenőim, de ők sem tartottak haszonállatokat a ház körül. Erről ennyit.
2013. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!