Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen talajt szeret a borosty...

Milyen talajt szeret a borostyán? Gyorsan szeretném, ha nőne, milyen tápanyaggal tápláljam?

Figyelt kérdés
Egy észak-nyugati fekvésű falfelületet szeretnék beboríttatni vele.
2009. dec. 27. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk vacak kövecses homokos a talaj, anyuéknál kötöttebb agyagosabb, tovább tartja a vizet és mindkét helyen nő mint a gomba, szerintem nem kell külön tápozni elég gyorsan nő, szívós fajta.
2009. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A borostyán alapvetően igénytelen növény,és bármilyen talajon jól fejlődik.De természetesen a plussz tápanyagot meghálálja és gyorsabban növekszik tőle. Én általános guanos virágtápot szoktam adni neki kb 2 hetente.OBI-ban lehet kapni 3 liter 900 ft.Minden növénynek jó és olcsó,nekem bevált
2009. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom miért,de képtelen vagyok életben tartani,igaz akácosban lakunk,de ez nem lehet az oka.

Ha most tavasszal,illetve amint fölolvadt a föld elültetem a gyökeres szárakat,akkor elég,ha locsolom?Majd időnként tápanyagozom?

2010. febr. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!