Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szomszéd kiidegeli apukámat...

A szomszéd kiidegeli apukámat azzal, hogy vágja ki a fenyőket, mert túl közel van a házukhoz. Felháborítóak, már zaklatnak is, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy éve laknak a szüleim ott. 4 hónapja levágatták a fenyők ágait, mert már súrolták a szomszéd házának falát. Majd átjött a szomszéd, full pökhendien hogy "És kivágva mikor lesznek?" Tudni kell, mifelénk a szomszéd fala kb. mindenütt a szomszéd kertjének határa.


50 éves nyönyörű erdei fenyők, szerintük veszélyeztetik a házuk épségét, meg a gyökerek tönkreteszik a ház alapját. Igen, kissé közel vannak a házhoz. De semmi veszélyes nincs bennük.


Múlt héten többedik felszólításra irattak egy papír alapú felszólítást, hogy 10 napon belül ki kell vágni a fákat.


Elég primitív emberek, szerdán elsétált apa a szomszéd kapuja előtt hazafelé menet, erre beszólt neki a hapi, hogy "Húzz innen." Na apa erre leüvöltötte a fejét, hogy mit képzel magáról, ki az atyaúristen ő, és ha nem vonja vissza a végzést bepereli őket.


Szóval most felmérést akar csináltatni apu, ami alapján bebizonyíthatja, hogy indokolatlan kivágni a fákat.


Ezek képesek voltak zaklatni is minket, bejöttek a kapunkon engedély nélkül méricskélni a távolságot a fák meg a fal között.


Azért ez már mindennek a teteje. Kár hogy nincs egy akkora kutyánk, mint nekik, akkor biztos nem merte volna betenni a lábát a kertbe.



2018. dec. 1. 23:19
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Nem az én kertem, a szüleimé, ők nem akarják kivágni a fákat, fél éve tettem ki a kérdést, minek válaszoltál rá, nem aktuális.


Nem vagyok se rosszindulatú, se buta, de normális stílusban is meg lehet fogalmazni egy jó tanácsot, mert én a te megnyilvánulásod cs*szegetésnek tartom. "Esélyetek sincs a bíróságon" ez nem jó tanács, senki se veszi annak, úgyhogy már meg ne sértődj, de nem kell ilyeneket kommentálni. Ha kivágnák a fákat, non-stop verné a nap a házat, így legalább van némi árnyék.


És a kérdésem nem arra irányult, hogy bárki meggyőzzön, hogy kivágjuk a fákat, hanem a szomszéd hisztijéről, ami végül süket fülekre talált, mert nem lesznek kivágva a fák.

2019. jún. 3. 01:06
 32/33 A kérdező kommentje:
És még egyszer ki kell emeljem, hogy fél éves kérdéssel minek kell foglalkozni?
2019. jún. 3. 01:09
 33/33 A kérdező kommentje:
De mindegy, többet nem jövök ide úgy sem.
2019. jún. 3. 01:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!