Kezdőoldal » Otthon » Kert » Epresemben sok a hangyavár....

Epresemben sok a hangyavár. Eddig hagytam őket, de eszik az epret. Milyen módszerrel irtsam ki őket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy eszik a hangya epret.
2019. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, azt, hogy eszik, konkrétan nem láttam, csak, hogy egy nagy eperszemen nyüzsögtek (pontosabban több helyen, több eperszemen is) - s ezek a gyümölcsök bizony már nem voltak épek és egészségesek. De, azt nem tudom, mi volt előbb, a "tyúk, v a tojás"
2019. jún. 7. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Most már semmivel, ez az év elveszett.

Ha letermett az eper, akkor talajfertőtlenítőt keverj a földbe azokon a részeken, ahol feltúrták a hangyák. Jobb híján a Force is megteszi pl., de ha tudsz, Szerbiából szerezz be Galitiont.

Nem csak a termésbe rágnak bele a hangyák, hanem a komplett epertövet kinyírják, ha a gyökerek közül kihordják a földet.

2019. jún. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2019. jún. 8. 08:36
 5/7 anonim válasza:
Ha esetleg tetves volt az eper, akkor a hangyák valójában a tetvek miatt mentek oda. Nálunk a második emeleti erkélyen onnan tudom, hogy kezd tetvesedni egy növény, hogy megjelennek a hangyák. Amint megszabadulok a tetves növénytől, eltűnnek a hangyák.
2019. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabó István 71 válasza:
BROS Szuper Hangyairtó Szer max 25 fészket pusztít .
2019. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! _és, hogyan kell használni (bár, gondolom , az majd rajta lesz a csomagolásán..
2019. jún. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!