Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen márkájú strapabíró...

Milyen márkájú strapabíró benzinmotoros fűkaszát érdemes venni 40 ezer Ft alatt?

Figyelt kérdés
Vagy milyen márkák amiket kerülni érdemes?
2019. jún. 19. 19:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"több órán keresztül hurcolni a kertben"


Ha több óráig tart, amíg levágod azt a területet amire kell akkor gyűjtsél még vagy vegyél részletre.

2019. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Csak annyit tennék hozzá, hogy amelyik kasza könnyebb 8 kg-nál, az vagy papírból van, vagy nem kasza, hanem szegélynyíró. Attól még, hogy kaszának nevezi a kereskedő.

Amelyik nem kerül 200 E-be, és CSAK 8 kg, azt nem is nagyon szabad megvenni. Komolyabb munkákra még a 200 E-eket se, ha csak 8 kilósak.

2019. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem Einhell bbc43 van 3éve és eddig semmi nem romlott el rajta.Igaz hogy egy évben talán 10-15 alkalommal használom 1-1,5 órát.Sokszor csodálkozom hogy mennyire szidják ezeket a kínai gépeket!Talán sokan vadállat módjára esnek neki,tőből kirántják a berántó zsinórt,vagy méter magasból ejtik le a gépet,vagy nem a gyártó által előírt keveréket használnak,vagy ipari használatra fognak egy hobby gépet!Szóval én rosszat nem tudok mondani erről a gépről.Mindíg könnyen indul,nem zabálja a benzint.Ereje annyi amennyi.Legfeljebb nem végzek 1 óra alatt hanem 1 óra 10 perc alatt.
2019. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ma kaptam kipróbálásra egy Black & Decker fűkaszát, de minden két percben le kellett állni vele, mert a feje mögé fel tekeredett a magas gaz és csipesszel úgy kellett nagy nehezen lehúzogatni róla. Nem haladtam semmire, csak szenvedtem vele, így vissza is adtam fél óra múlv
2019. jún. 21. 17:20
 25/29 anonim ***** válasza:
Azt hogy csináltad? A B&D-nek nincs is benzines fűkaszája.
2019. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
elektromos volt
2019. jún. 21. 19:03
 27/29 anonim ***** válasza:
Jaaa hát az elektromosok azok csak tényleg szegélyvágók. Levágod a 10 cm-s füvet 7 cm-re aztán azzal meg körbemész a kerítés mellett, és levágod azt a kis csíkot a kerítés mellett amit a fűnyíró nem ért el.
2019. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam, fuxtec.

Meg van benne az erő a magas gazhoz, nagyon nem mindegy a lóerő, megfelelő karbantartás (ezt a kézikönyve tartalmazza) jópar szezont kibír nem ipari használattal...

Ha mégsem, sajnos kínai gépnél ez benne van, akkor van szervizháttér. Mas kínainál nemigen.

[link]

A videóban nem én vagyok.

2019. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A videóban lévő gaz nálam ínyencség az einhel bavaria bbc43-nak!Nálam gazos sűrű fű van ami olyan erős mint a madzag és azzal is megbirkózik az 1,7 lóerővel!
2019. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!