Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit fizessek havotna...

Mennyit fizessek havotna anyoseknak?

Figyelt kérdés
Szeretnek baratnomekhez koltozni, 6.-nak mennek oda persze mar az anyos kozolte is baratnomnek mennyit kellene fizetnem rezsire, mosasra es kajara. 50e ft-ot mondott amit en nagyon sokallok mert en 25-30-ra gondoltam. Szerintetek mennyi lenne a realis? Vagy hogyan oldjam meg olcsobban a dolgot?Nem szeretnem ha lehuznanak.

2020. okt. 13. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Valoban nem tudom, de ha emeletes ház lenne külön bejarattal, akkor se mennek oda.
2020. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Miert nem koltoztok inkabb kulon a baratnoddel?


Havi 50 egyaltalan nem sok. Egy kis varosban is elkernek 60-70et csak az alberletert, neked meg ebben a rezsi es a kaja is benne van. Szerintem meg igy is ok fizetnek ra.


A legjobb ha kulonmentek es nincs vita meg szemrehanyas hogy ok mennyit adtak, segitettek. Ha neked van 50, baratnodnek is van 50 lakhatasra akkor abbol mar megvan az alberlet...

2020. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

"Miert nem koltoztok inkabb kulon a baratnoddel?"


Pl. mert ha a barátnője még tanul és még nincs jövedelme, akkor máris nem biztos, hogy a kérdező fizetése elég 2 emberre.

Igen, kényelmetlen anyóssal, szülőkkel lakni, de amíg nem tudnak elegendő pénzt összedobni egy önerőre, addig érdemesebb lehet egy kicsit alkalmazkodni :-)

2020. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha a barátnő tanul és nincs jövedelme, akkor nem kell felnőttet játszani és odaköltöztetni a hatodik embert.
2020. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A havi 50ezerben benne van a lakás, a kaja, meg egy nő?

...és ezt sokallod?


Maaargit! Nooormáális?

2020. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

12: Amit írtam, abból is kiderül, de én így nem írtam ki, ahogy te, de igen, szerintem is ők fizetnek rá.


Nem tudjuk, mit visz magának, saját bútort, háztartási gépet, kelengyét, lakástextilt, de ha semmit, akkor ráfizetnek, nem kicsit.


Én felnőttként tuti nem költöznék össze olyannal, aki nem állt még a saját lábára ezekben a dolgokban, nem élt egyedül, nem alakította ki magának a saját életterét, életvitelét, hanem a szülői házból jön - és idegenektől is elvár ugyanolyan önzetlen adományozást, ellátást, házimunkát, mint a saját mamájától, és nem érzi, hogy ezt saját magára kéne megszereznie, kialakítania, megcsinálnia.

2020. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Én havi 100.000-et fizetek az albira, és nincsen benne se kaja se nő!
2020. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

13: Akkor sokkal jobb, ha megmaradnak addig otthon gyerekeknek és vegyenek ki kéglit hosszú hétvégékre havonta 1-2-szer, ahol magukban tudnak lenni.

Egy összeköltözés a szülőknél nem lesz mézeshetek, kellemetlenség viszont annál több lesz...

Egyszerűbb találni egy jó lakást és havi 20-30 ezret rákölteni pluszban, mint ez az összeköltözés...

2020. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező egy kis stílű lúzer.

Az anyósjelölt helyében én biztosan nem vennék a házamba egy pasast akit még én etessek, itassak, szállásoljak úgy, hogy amíg mosom a szaros gatyáját addig ő azalatt dugványozza a lányomat.

2020. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Élből azt mondom h anyóshoz nem mennék. Ne menj!!! A párkapcsokalatodnak 1 éven belül annyi. Menjetek el albérletbe. Nyilván több, de külön vagytok. H a kérdésedre is legyen válasz, nem sok az 50 ezer, főleg ha abba a kaja is benne van, de megint azt mondom ne menj oda, menjetek külön.
2020. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!