Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mekkora a családotok átlagos...

Mekkora a családotok átlagos villanyszámlája?

Figyelt kérdés

Ha igaz az a táblázat, ami a face-n kering, akkor a mi 33ezres számlánk havi 150000 Ft körül fog fájni. 2 generációs családi ház, 210 nm, plusz egy kicsi autószerelő műhely(ez hébe hóba van használva, amikor testvérem hazajön kocsikat bütykölni). Nagyszülők 2-en és mi 4-en 2 külön lakrésszel. Gázt nem használunk, fával fűtünk, ahhoz és a hozzá való tartályhoz, keringetéshez is kell villany. Klíma nincs, de lakásonként van hűtő, hűtőláda, mosógép, mosogatógép, szárítógép, 1 tv..meg most "luxusként" a kerti medence.

A hűtőládából próbálok most majd mindent elhasználni, hogy azt ne használjuk, meg minden gépen az eco programot, a szárítót nyáron tudom mellőzni, de télen sajnos kell, így is majdnem naponta mosok, nem szárad olyan gyorsan, mint amilyen hamar koszos lesz újra .. tényleg lehet azzal is spórolni, ha 30-20 fokot használok mosásnál 40 helyett? Nektek hogy fog változni, ( ha változik persze)?


2022. júl. 14. 22:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

20. vagyok

Akkor ugy mondom, hogy 20.000 bojler, 5000 2 db paraelszivo, 5000 mosogep,szamitogep,hutogep, hajszarito, lampak. Mas nincs.

2022. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
20: Anyukám világéletében hideg vízzel takarított, próbáld úgy!
2022. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Jo otlet.
2022. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

20: Vagy tudod, mit? Vállalj takarítást magánembereknél, úgy nem otthon fogyasztod a melegvizet!:)

2000Ft/órától indul.

2022. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kedvem wc-ket takaritani. Meg hányásokat. Gondolom,ilyet is kell a takaritonak idonkent.


Plusz még: Nem allhatok, nem terdelhetek, rossz most a terdem. 49 evesen mar mindenfele betegsege van az embernek. Gerincem miatt nem emelhetek pl.

2022. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron párezer forint, télen 40-60ezer, attól függ milyen idő van. Villannyal fűtünk, nincs gáz.

Ha igazak a számok amikkel most riogat a média, akkor meg fogunk fagyni, pedig ketten vagyunk és jól keresünk.

Amúgy semmi luxust nem használunk. Fűtés, melegvíz, főzés, mosás, stb. Új, takarékos gépeink vannak. Az összes luxus az az xbox, de egy hónapja be se kapcsoltuk és így is túllépjük kicsit a limitet.

2022. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%
Aki gázzal fűt és gázkazánja van nem érti hogy lehet túllépni ennyivel a fogyasztást. Nekem amikor megvettem ezt a lakást a társasház közösköltségből felújította a cirkókat, mindenkinek vettek Aristont, és a fűtés meg gázos maradt. Mikor dönteni kellett, hogy a konyhámba gázfőzőlapot rakassak-e vagy áramost, hát képzelhetitek, akkor szó nem volt róla (3éve), hogy valaha a gázzal jobban járnék, ezért (ráadásul még indukciósat) is vettem mert rábeszéltek hogy az mennyire jó. Szóval most 2 napja számolgatok, és igazából mindegy, hogy mit csinálok, ígyis úgyis az átlag felett leszek, csak kicsit az bántja a lelkem, hogy a háborús gázt én nem használom annyit, lehetett volna réges régen a megújuló energiafejlesztésben valamit produkálnia a kormánynak, hogy ne legyünk ekkora szarban, erre most ki fizeti meg az árát a rossz politikájuknak? A kisember….
2022. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

#17-es, nem tudom, mire számítasz így.

Az lejött, hogy szorongásod már átment kényszerbetegségbe, ami miatt pszichiáterhez kéne fordulnod (nem írtad, kezelnek-e). A jelenlegi pszichés állapotodban nem leszel semmilyen munkára sem alkalmas. Ráadásul a tisztaságmániád miatt a rezsiköltségeid utcára fognak juttatni a közeljövőben.

Sürgősen keress fel egy pszichiátert, ha nem tetted eddig, jobb híján államit.

2022. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Mar oteves koromban is sokat mostam kezet,megis itt vagyok,élek.

De azert koszi.

Volt mar sok munkahelyem.

2022. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Alkalmas voltam mar sok munkahelyen…

Azert olyan rossz allapotba;nem vagyok!🙂ha szomszedom,kollegam lennel, szembejovo jarokelo,csak egy egy jól szitualt not latnal. Kozvetlen csaladtagokon kivul senki nem tudja. Mert titkolom. Ugy mosok kezet,stb. hogy ne legyen feltuno.

2022. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!