Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van még reménye az országnak?

Van még reménye az országnak?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire rossz az itthoni élet mint amennyire az index.hu vagy a 444 beállítja ? Mi a véleményetek, túl negatívan állítják be hogy ma Magyarországon hogy lehet élni mennyire tudja emiatt az ember boldognak érezni magát ? Van olyan aki optimistán túd gondolni az elkövetkező 5-10-20 évre ?

2020. jan. 21. 19:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

70k nem 700k akart lenni ? Az nekem ahoz se lenne elég hogy megkajáljak, Munkaidőben eljárok ebédelni meg hétvégén is egyébként meg otthoni kaja, és most nem egy nagy luxusról beszélek :D


Ha pedig 700k netto per ember, igen ez már egész jó. De gondolom ezt nem számolták ki hogy neked saját magadnak kell összegyúteni a nyugdíjadat mert kb semmire nem lesz majd elég amit majd kapni fogsz ( Jó tudom huszon évesen tesz rá az ember, hiszen lehet megsem éri és jó messze van még), illetve egészségügyre is neked kell félre tenned, mert ha valami fertőzést elkapsz a korházban simán elveszítetheted bármelyik végtagodat ( pld egy csipó protézis esetén) stb.....

A hirtelen megemelkedett ingatlan és albérlet árakat meg már ne is említsük. Persze így is szerintem csak a lakosság 3-7% része keresi meg ezt a pénzt.

2020. jan. 24. 21:39
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
# 3 Mit kellene olvasni? Origót?
2020. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 cro-minyon ***** válasza:
45%
65000 és 70000 Ft között, nem 700000. Az írtó sok.
2020. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Az egy pár esetén pont arra lenne elég hogy egy negyven négyzetméteres albit kifizessenek, irtó kevés :D
2020. jan. 25. 14:09
 15/36 anonim ***** válasza:
47%
Van, akinek az, hogy a szerettei, rokonai, barátai közelében élhet, sokkal többet ér, mint az a pénz, amit külföldön megkereshetne - ők azok, akik optimistán látják az ország életét.
2020. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet azoknak sem hinni. Ugyanúgy a hangulatot keltik, mint a Fidesz a migránsozással sokszor. Bizony sok hírt leegyszerűsítenek ők is, és beetetik velük az embereket.


Amit el kéne ismerni, hogy növekedett a gazdaság, rengeteg dolgot helyre rakott a Fidesz, azonban sajnos a korrupció és a demokrácia helyzete romlott (vagy csak 2010 előtt nem a szemünk előtt korruptkodtak?). Lehet Budapesten Tarlóst szidni, de mégis ő alatta lett Budapest jelentős része helye rakva.. mondjuk nálunk meg éppen stagnálás volt a Fideszes városvezetés idejében, max minimális fejlődés.. szóval eléggé eltérő ez.


Ez az oldal minimum elgondolkodtató szerintem mindenkinek. Nem vagyok Fidesz párti, de azért így sok dolog más, hogy az éremnek a másik oldalát is látni. Mert a Fidesz-médiát nem kívánom olvasni (nagyrésze bulvár hulladék), igazán független médium pedig nincsen.


[link]


Javaslom minimum egy-két kép megtekintésére az oldalt, akinek semleges nézetei vannak, szerintem eléggé el fog gondolkodni a dolgokon.

2020. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
80%

#16 Azért a belinkelt oldal is eléggé jobbra húz.. Amivel persze semmi gondom! Sőt!

Egyébként nekünk, kisembereknek csak akkor lesz jobb,ha mi magunk teszünk érte. Ez tiszta sor. A fejünk felett pedig úgyis azt csinálnak,amit akarnak. A jelenlegi vezetés-szerintem- inkább a javulást akarja. Ha lassan is,de halad a szekér. Az ellenzék- áh, hagyjuk..

2020. febr. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%

340 az euró, legmagasabb áfa, szar egészségügy, tönkretett oktatás

ezer milliárd szintű lopások

normális országban már ezek a vezetők minimum börtönben lennének

itt tapsolnak nekik

de van remény, ezeket elzavarják, a következők nem lopnak ennyit, elszámoltatják a tolvajokat


aztán elolvasod mit írt Ady 100 éve, és rájössz nincs remény

ez az ország ilyen, és szerintem 1526-ban is ilyen volt

2020. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem az országnak, hanem az egész bolygónak nincs valami fényes jövője! Itt óriási szemléletváltásra van szükség. De már mindenféleképpen hatalmas gondokkal kell szembesülni a század derekán. Ma már nem a nemzeti gondokkal kell csak foglalkozni...
2020. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#Utolsó hsz


Ez igaz, de viszont vennek olyan nemzetek akik tényleg figyelnek a föld szennyezésének a meggátolására illetve a megújulú energiákra is ( gondolom most főként a globális felmelegedésre gondoltál ), ilyen pld Svédország, Svájc, Dánia. Tehát akik tényleg azt nézik hogy globálisan mi a jó világnak és nem homokba dugott fejjel irányítják az országukat.

2020. febr. 15. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!