Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van még reménye az országnak?

Van még reménye az országnak?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire rossz az itthoni élet mint amennyire az index.hu vagy a 444 beállítja ? Mi a véleményetek, túl negatívan állítják be hogy ma Magyarországon hogy lehet élni mennyire tudja emiatt az ember boldognak érezni magát ? Van olyan aki optimistán túd gondolni az elkövetkező 5-10-20 évre ?

2020. jan. 21. 19:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
55%

Hát, én még januárban a járvány előtt mentem haza rokonlátogatásra Magyarországra, azelőtt úgy 4 éve voltam otthon utoljára, DE ILYEN PUTRINAK MÉG NEM LÁTTAM AZ ORSZÁGOT MINT MOST! Budapest szinte már mállik szét, az épületeket soha nem szokták kicsit felújítani?? Mert irtó ocsmány kopottas hatása van.


A kiszolgálás, a közlekedés csapnivaló volt, egyből kifogtam egy hiéna taxist, aki leakart húzni, Bp-en nehéz úgy belépned bárhová, hogy ne akarjanak átbaxni, pedig akkora balfácán csak nem lehetek, ha Londonban immár 7 éve kiismerem magam. Nekem lehet azért tűnik ilyen rossznak a helyzet, mért rég voltam otthon, Ti pedig már megszoktátok a rosszat, vagy nem tudom:), de nagyon nem tetszett amit ott tapasztaltam.


Ez egyértelmű visszafejlődés a 10-12 éves szinthez képest. Szörnyű..

2020. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
68%

31-es!

Mit vagy úgy odáig Londonnal? Kaptál ott öt kiló választási krumpli ingyen?

Na ugye!

2020. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
49%

"Van még reménye az országnak?"


Ha maradnak a rablók, akkor nem sok!

2020. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nincs, a felsorolt siteok túlzott nagyítása meg megint egy dolog.
2020. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Na bassza meg az indexenek is annyi........ Szerintem a kérdés eldőlt
2020. júl. 24. 16:45
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akinél az index volt az utolsó halvány reménysugár...
2020. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!