Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki vagy egyedül...

Van itt olyan aki vagy egyedül vagy a barátnőjével/barátjával vagy a családjával kivándorlást tervez? Hova? Miért? Mikor? Kivel?

Figyelt kérdés
Én még nem tudom hogy mit fogok tenni. Szeretem a hazám, őrzöm a hagyományokat és szeretem a nemzeti dolgokat, de ezért már van egy határ. Értem én hogy itt élnem halnom kellene, de úgy vezeti a kormány az embereket mint ahogy én a kutyám szoktam, tehát örülhetek hogy Orbán nem lesz Magyarország diktátora, ha már halott lesz és annak hogy nem örökléses rendszer lesz. Ez már éppen elég zavaró, de még azt sem mondhatjuk hogy valami hú de sokat tesz a hazájáért vagy olyan hú de sokat tennének a jólétét. Mi értelme itt maradni?? Hogy egy álnamzeti kormánynak megfeleljek, aki rabszolgaként tart?! Örülnék ha a magyar oktatásból elmenekülhetnék, mert az is sz@r. Van itt olyan aki szintén tervez ilyet ha kész lesz rá anyagilag vagy jogilag? Ti miért? Kivel terveznétek új életet? Kort is írjatok légyszí!

2020. máj. 5. 21:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Jézus! Tudom ki vagy! Egy idétlen provokátor, tippelek, AsztaLap. Nem?? Már több kérdésem alatt trollkodtál ugyan ezekkel a jelszavakkal és ugyan ezzel a százalékkal. Nálad egy 8 éves, aki a játékokból tanult valamit, az is többet tudna az összes eszméről. Ilyen eszme pedig nincs hogy fasizmus, mint írtam fasiszta eszmecsalád van, amelyen belül teljesen független eszmék. :-) A harmadikutasság pedig NEM egyenlő a fasizmussal, ugyanis ott van még a forradalmi konzervativizmus, az anarchizmus, kalózpártiság és a nemzeti anarchizmus bizonyos változatai és a nemzeti kommunizmus is. Csakhogy a szocializmus pedig, szintén nem egyenlő a baloldallal, mert az még nagyobb primitívség. xD Volt egy "ősszocializmus" amit utópista szocializmusnak is hívunk és később abból alakult ki a legtöbb baloldali eszme, DE NEM MIND. Felőlem akár elkezdhetsz makogni itt, de téged minősít hogy alap politikai és filozófiai fogalmakkal nem vagy tisztában. Te kis internetbúvár! Ebből is látszik hogy még nem írtál ki semmit sem, Wikipédiára, vagy ha igen, akkor nem nézted meg utána. Amúgy meg igazán utána olvashatnál az eszmék történelmének és nem csak a megboldogult internetes tudáshuszároktól tanulnál! Bármennyire is újat közlök veled, a nemzeti szocializmus és a fasizmus sem egyenlő, hanem majd a fele más és már az alapjaiknál is megmutatkozik ez.
2020. máj. 7. 18:32
 22/30 A kérdező kommentje:
Légyszí ne írj privátot, mert úgyis lesz@rom. A vitát pedig, egy ettő teljes mértékben független kérdésnél le is zárom. Szervusz!
2020. máj. 7. 18:36
 23/30 anonim ***** válasza:

"Ilyen eszme pedig nincs hogy fasizmus, mint írtam fasiszta eszmecsalád van"

Sajnos van. Látszik, hogy azóta sem jött meg az eszed, pedig már cáfoltalak, kis gyerek. :)


"harmadikutasság pedig NEM egyenlő a fasizmussal"

Idézd, hogy hol írtam, hogy egyenlő, ha nem sikerül, akkor az azért van, mert megint hazudtál. :)


" Csakhogy a szocializmus pedig, szintén nem egyenlő a baloldallal"

Idézd, hogy hol írtam, hogy egyenlő, ha nem sikerül, akkor az azért van, mert megint hazudtál. :)

A szocializmust példának hoztam, nem pedig azért, mert az maga a baloldal, agyoniskolázott. :D


"téged minősít hogy alap politikai és filozófiai fogalmakkal nem vagy tisztában"

Jah, engem minősít, hogy azt hazudod, hogy azt mondtam, hogy a harmadikutasság az egyenlő a fasizmussal. :DDDD

Véletlenül sem a szegényes szövegértési képességeidet. :DDD


"Bármennyire is újat közlök veled, a nemzeti szocializmus és a fasizmus sem egyenlő"

Csak te képzeled, hogy bárki ezt mondta. Ahogy mondtam, idézd, vagy ismerdbe, hogy hazudtál, féreg. :)


"Légyszí ne írj privátot, mert úgyis lesz@rom."

Tudom, már mondtad, hogy téged nem a valóság érdekel, hanem a torz összeesküvés elméletedet. Nem véletlen, hogy legutoljára is te írtál nekem.

2020. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A fasizmus, olyan mint a szociálpolitika, vagy a konzervativizmus, amelynek szintén 1000 változata van. Eszmecsalád: Bizonyos eszméket (akár ellentéteseket is) összefog egy vagy több dolog alapján. A fasiszta eszmecsalád több 100 eszméd hoz közös nevezőre.
2020. máj. 7. 19:20
 25/30 anonim ***** válasza:
Olvastam a Kommunista Kiáltványt, csak mondom. Ezért tudom, hogy az összes ilyennek a Dunában a helye.
2020. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Miért talán jobb az orbánista, széljobbos diktatúra?
2020. máj. 7. 22:16
 27/30 anonim ***** válasza:

"A fasizmus, olyan mint a szociálpolitika, vagy a konzervativizmus, amelynek szintén 1000 változata van. Eszmecsalád: Bizonyos eszméket (akár ellentéteseket is) összefog egy vagy több dolog alapján. A fasiszta eszmecsalád több 100 eszméd hoz közös nevezőre."

Szóval nem tudsz idézni, vagyis hazudtál. Oké, köszi a beismerést. :)

2020. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Mond ba'meg! Nincs jobb dolgod mint éjfél után ide trollkodni??!! De tudok idézni, hogy azt hajtogatod folyamatosan, hogy a fasizmus eszme és nem bírsz gondolkodni idióta.
2020. máj. 8. 10:09
 29/30 anonim ***** válasza:
Kussoljatok már ember! A kormánypártiak szopkodják a fityeszt aprópénzért meg krumpliért, akinek még ez nem elég az jön külföldre. Téma lezárva. Heló
2020. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"De tudok idézni"

Ja, azért idéztél most is. :DDD

2020. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!