Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem tudnák bemenni valahogy a...

Nem tudnák bemenni valahogy a börtönbe egyedül?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,lassan 17.Nem tudnak valahogy bemenni a börtönbe a tesom hoz? Nagyon kicsi voltam még amikor láttam őt de tudom hol van csak látni akarom már nagyon hianyzik😭😭 nekem azis jó ha nem találkozok vele de legalább valahogy beszélni kérlek segítsetek bármit megteszek csak erjem el valahogy 😔🤷🏼‍♀️ nem bírom már egyre jobban hiányzik... Elvileg hamarosan kijon a batyam de én nem bírom már találkozni akarok vele vagy legalább beszélni vele valahogy van erre megoldás?? 😔😔
2019. aug. 26. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk helyesírás megtanulása
2019. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Hmmm

10+ évre gyilkosokat szoktak lesittelni...

2019. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak felnőttel mehetsz be és a bátyádnak valami kapcsolattartói papírt kell a te részedre kiállítania, neked meg visszaküldened. Telefonálni is tud röviden, meg levelet is lehet neki írni. Biztos van az adott börtönnek honlapja, nézd meg ott a szabályokat.
2019. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Hátha 15 évet kapott, akkor én nem ácsingóznék egy gyilkos után. Még akkor is megtagadnám, amikor előkerül.

De a te dolgod!

"kérlek segítsetek bármit megteszek csak erjem el valahogy"

Kényeztesd orálisan a börtönigazgatót!

2019. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ez rohadtul nem vicces ne értsétek ferre én úgy ertettem hogy kicsi voltam amikor öt láttam és nem akkor került börtönbe csak ki lett dobva ő és jogtalanul került a börtönbe mert az autóba találtak valamit azt hitték közé van ahhoz pedig nem igaz... Arról se ő tehet h ki lett dobva amit apámnak sose bocsaltok meg
2019. aug. 26. 20:53
 6/12 anonim válasza:
73%
Jaj, annyira várom az iskolát.... Már csak egy hét.
2019. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudjuk Vanessa, ártatlan... A sitten mindenki ártatlan, mint tudjuk. Amúgy van beszélő, nem tudom minek nyomod itt a hisztit.
2019. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi van veletek? Nem ismertek nem tudjátok mi folyik itt és hogy mi miért történik nem értem mért nem lehet hinni az embernek... Nem tudtok ti semmit de nem is akarok elmondani itt részletesen szóval ennyit erről de felesleges ide kérdést kiirni ha normális válaszokat nem írtok..
2019. aug. 26. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Tudod a #8-as mondataid teljesen más stílusúak és mind nyelvtanilag, mind kifejezésekben helyesek - szemben a kérdésben szereplővel. Pedig a kérdés az amit az ember úgy ír meg, hogy átgondolja és átolvassa, míg egy ilyen indulatos választ mint a #8, azt hirtelen, komolyabb megfontolásból ír le. Vagyis a te valódi stílusod és képességeid nem olyanok mint amit a kérdésben mutattál.

Lehet hogy tévedek - bár úgy sem fogod elismerni ha igazam van - de ez egy kamu kérdés volt ezek alapján.

2019. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nem kamu....csak nem akarok internetem minden egyes részletet megosztani
2019. aug. 27. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!