Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják, hogy a Mi...

Akik úgy gondolják, hogy a Mi hazánk a fidesz báb pártja, azoknak mi a vèlemènyük erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 13. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Meg se nèzem biztos hazudnak
Megnèztem hazudnak
Megnèztem és tényleg szembe megy a fidesszel
Nem kell ahhoz megnènem hogy tudjam nem fideszbèrenc
Nem érdekel semmi csak a Momentum
25 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
26%
Nemtudom direkt csináltad e, de majdnem minden ékezet fordítva van.
2020. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

Ez pontosan hogy bizonyítja, hogy nem fidesz bábpártja? Azt látom, hogy Toroczkai elmondja azt, amit pár fideszes az elmúlt napokban elmondott, leszámítva pár extrém kijelentést.

Nem azért, de ez egyáltalán nincs messze a fideszes állásponttól, de ebben az ügyben nagyon egyik párt álláspontja sincs távol.

Ezek alapján nem igazán lehet következményeket levonni.

2020. júl. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Hiába erőlködsz, kérdező, mert a libbantakat nem érdeklik a tények, ők csak a nekik betanított mantrákat fújják gondolkodás nélkül.
2020. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Akik ezt úgy gondolják,azok nem értenek a politikához.
2020. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Ezek mindig ezt a szöveget fogják fújni, mint egy papagáj. Felesleges magyarázni bármit. A lyóbiknak is valamire fogni kell a zsugorodást. (De bennük még véletlenül sincs hiba.)
2020. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

2-es vagyok.

Nagyon cuki, ahogy mindenki megmondja, hogy mennyire nem érdekli ez embereket a tények, de én voltam az egyetlen, aki érvelt, míg mindenki más csak a megszokott aluliskolázott dumát nyomja.

Szánalmas.

2020. júl. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, azzal megy egyenesen szembe a fidesszel, hogy konkrétan azt állítja, hogy a fidesz hazamenekítette az illetőt.



Egyébként a helyes döntés itt az lenne a fidesz révéről, hogy az "úriembert" azonnal eltiltaná örökérvényüleg mindenféle politikai szerepléstől, és a pozícióját tekintve kiemelten magas büntetést szab ki rá a bíróság.

A fidesz pedig teljesen elhatárolódik a dologtól és mély bocsánatkérést fejez ki az ország félé, hogy egy ilyen embert alkalmaztak egy ilyen kiemelkedő pozícióban.



Na és akkor most ennek hiányában felmerül a kérdés, hány pofátlan súlyos bűnözőt bujtat még és fizet a mi adónkból kedves kormányunk...

2020. júl. 14. 03:49
 8/30 anonim ***** válasza:

ma 03:35


Eléggé hadilábon áll a te érvelésed.....

2020. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

"azzal megy egyenesen szembe a fidesszel, hogy konkrétan azt állítja, hogy a fidesz hazamenekítette az illetőt."

És ez megnyilvánult bármiben? Pl. megnyilvánult abban, hgoy közös kiállást tartottak az ellenzékkel, aki ezt szintén hangsúlyozta? Nem, ez nem történt meg.

Akkor megnyilvánult abban, hogy nem szavaz össze a fidesszel, maikor épp nincs elég szavazata a parlamentben? Nem, ebben sem nyilvánult meg.


Akkor pontosan mi is az, ami alapján nem a fidesz bábja? Semmi nem történt, ami miatt az következni, hogy nem a fidesz fiókpártja.


"Egyébként a helyes döntés itt az lenne a fidesz révéről, hogy az "úriembert" azonnal eltiltaná örökérvényüleg mindenféle politikai szerepléstől, és a pozícióját tekintve kiemelten magas büntetést szab ki rá a bíróság."

Ez úgy hívják, hogy öntörvényűség és diktatúrában van ilyen.


"Na és akkor most ennek hiányában felmerül a kérdés, hány pofátlan súlyos bűnözőt bujtat még és fizet a mi adónkból kedves kormányunk..."

Ilyen pl. Toroczkai, aki 2006-ban autókat gyűjtött fel és kórházig vert rendőröket.


"Eléggé hadilábon áll a te érvelésed....."

Ha bármiben tévedtem volna, akkor cáfoltál volna. Azért nem tetted, mert nem tudsz.

2020. júl. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Ha bármiben tévedtem volna, akkor cáfoltál volna. Azért nem tetted, mert nem tudsz"


Az olyan elvakult kijelentésekkel nem lehet mit kezdeni, ami szerint lényegében mindenki fidesz-fiókpárt aki nem mond mindig kényszeresen ellent. Persze nem zárható ki, hogy igaz, de ezt illene bizonyítani akkor. Addig meg ezzel az erővel mondhatjuk azt is, hogy a jobbik meg a gyurcsányisták díszpártja lett, meg lettek véve kilóra, mert ugyanazt mondogatják mint a dékások.

2020. júl. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!