Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a romaság többségbe kerülhet Magyarországon? Milyen hatása lesz ennek az országra nézve?

Figyelt kérdés
Egy tanulmány szerint 2034-ben már több roma gyermek fog születni mint magyar. Igy effektíve a magyar fog kisebbségbe lenni az országban.
2020. aug. 26. 19:44
1 2
 11/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

"Dominik, te pedig menj már el egy borsodi faluba és beszélgess a romákkal ..."


Minek? Attól kevésbé vagy jobban lesz igaz, amit írtam? Békési cigány már nem is jó? Mert pl. vele rendszeresen beszélgetek. Számít valamit, hogy ezt londoni zsidóként írom vagy tiszaladányi cigányként?


Ha beszélek most egy borsodi cigánnyal, akkor nem lesz igaz az, hogy megfelelő intézkedésekkel a cigányok értékes állampolgárai lehetnének az országnak?

2020. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

A romák remek emberek, összetartóak, lelkesek, élettel telik. A magyarok pedig depressziós, alkoholista, a végletekig széthúzó, sivár népség. Egyszerűen életképtelen.

Én nagyon örülök neki, hogy a romák gyorsabban szaporodnak. Szerintem jó örökösei lesznek az országnak, és nagy jövő van a színes kultúrájukban is.

2020. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Dominik te hol élsz?

ahogy ajánlották előttem beszélgess borsodban romákkal.....

2020. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!