Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak egyáltalán még olyanok...

Vannak egyáltalán még olyanok itt Magyarországon (pár jöttment alak kivételével), akik őszintén hisznek a kommunizmusban és valamennyire komolyan is lehet venni őket?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán komolyan lehet venni bármiféle kommunistát.... mert ez azért nem olyan biztos. Amiről én tudok, mint a kommunizmus mai képviselete itthon, az egy komolyan vételre teljességgel alkalmatlan cirkusz. Tehát az ilyen Munkáspárt, Vajnai Attila és hasonló bohócok számomra nem vehetőek komolyan. De van ezeken a minipártokon kívül bármiféle valamirevaló képviselete ennek az eszmének, vagy már tényleg totálisan kihalófélben van? Ha igen, szerintetek mikorra tűnhet el végleg ez az agyrém legalábbis Magyarországról? Szerintem 20 év se kell neki, hála Istennek.... csak tűnjön el minél előbb. Ezen az oldalon van egyáltalán kommunista? Ha igen, írjon és szívesen linkelek neki pár oldalt, amit elolvasva búcsút mondhat az álláspontjának.

2020. okt. 31. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 A kérdező kommentje:
Hát, nem volt szándékom ilyen mélyen belemenni konkrétan a teológiai kontextusába a dolognak, tehát azt csak általánosságban írtam le, hogy a keresztények az Úr Jézus Krisztust mint Istent, tisztelik, nem gondoltam az unitáriusokra, stb. De amit ott leírtam, nos, abban a témakörben nem feltétlenül releváns az, hogy milyen állásponton van az egyik meg másik keresztény a Szentháromságról. Abban az esetben lehet releváns, ha a felekezeti különbségeket is érintjük a csoport/közösségszerveződés részeként, de erre itt ne térjünk még ki. Én mint közösségszervező-és összetartó erőt neveztem meg a közös hitet a te diktatórikus módszereiddel szemben. És én ebben a témában vagyok kíváncsi a te véleményedre, hogy mindezek tudatában, amit korábban leírtam, miért a te verziódat kéne preferálni?
2020. nov. 14. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!