Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oltási...

Mi a véleményetek az oltási igazolásról?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni magam mint a 20. század elején a holokauszt időszakában. A beoltatlanok felelnek meg, majd az akkori zsidóknak akik kijárása és emberi joga korlátozva lesz. Azon gondolkozom megjelölöm majd valamivel magam. Varrok majd magamra egy jelet amibe a:,,beoltatlan'' szöveget írom

2021. febr. 14. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nyomasztó és rosszul hangzik.
2021. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
miért is kell olyanokat belelátni, ami nincs?!
2021. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is ilyesmi érzésem van.

A maszkkal is így indult. Aki beteg vegyen maszkot, aztán ajánlott mindenkinek, most meg megbüntetnek ha nincs. Az oltási igazolással is így lesz.

2021. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Elég aljas lépés, félek, hogy az izraeli intézkedésekhez hasonló lesz itt is, túl nagy ellenállást nem váltana ki...
2021. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon pénzzel bármit el lehet intézni. Ilyen igazolványt is tutira lehet majd szerezni. Egyébként ha megnézitek a Facebook reakciókat és kommenteket az igazolványról szóló post alatt, rájöttök, hogy gumicsont az egész, mert másnap bukna a Fidesz.
2021. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem van! Jelöljük meg a korrupt politikusokat inkább!
2021. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy,akkor nem megyek sehova.Úgyis home office van.Boltba csak mehetek,amúgy sincs semmi más nyitva meg egyébként se vagyok az a nagy mozis.Nem tehetnek semmit,hiába minden.Legyen bekorlátozva aki oltatlan legalább akkor látnák a barik hogy ugyanúgy fertőz az is aki megkapta a löttyöt és akkor a hiszti is abba maradna esetleg🤷‍♂️🤷‍♂️
2021. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!