Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az abortusz ellenesek annyira...

Az abortusz ellenesek annyira ellenzik a nők döntéshez való jogát,hogy még a szavazati jogot is elvennék?

Figyelt kérdés
Hiszen a középkori diktatórikusan keresztény társadalomban se volt a nőknek se az abortuszhoz, se a szavazathoz joga.

2021. máj. 23. 15:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem tudom, de most olvastam María del Valle González López esetét. Jót nevettem rajta. Követendő példa az összes abortuszpárti számára.
2021. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

"Kicsit kevésbé fáj neki mint ha megölik egy abortusszal."

Ameddig elvégezhető az abortusz, addig még nem érez semmit, és arról nem tud. Jobb egy nem várt vagy életképtelen magzatnak meg nem születni, mint egy rossz élet.

2021. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
2021. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%

#23 Miért nem nézel utána a valóságnak? Ez színtiszta hazugság, éppen az abortuszt népszerűsítik vele az abortuszt - belehazudnak az emberek képébe.

Az abortuszt nálunk a 12. hétig lehet elvégezni. A gyermekem 11 hetesen az életéért küzdött - szerencsére sikerrel. 11 hetesen egy teljes, minden részében ép kicsi ember volt, nagyon jól látszott az ultrahangon. Nem csak ver a szíve, nyújtogatja a lábait és kezeit, mozog az anya méhében, de bizony érez is. nem egy alaktalan petecsomó, hanem egy nagyon picike ember az akit a 12. héten az abortusz alatt feldarabolnak és darabonként kivesznek. Ahogy tették akkor a mellettem levő ágyon várakozó lány 12 hetes magzatával.

Az én gyerekem ma 19 éves, egészséges, boldog, egyetemre jár. Az övé meg halott.

Próbálhatsz erre bármiféle mesét szőni, az nem több, mint hazugság hogy megnyugtasd a lelkiismeretedet ami nagyon is jól tudja hogy az abortusz micsoda.

És akkor még szóba sem hoztam azt a szörnyűséget hogy sajnos már egyre több helyen sikerül elérni hogy egészen a születés pillanatáig megölhető legyen a gyerek az anyja hasában. Egy akár 2-3 kg-os, teljesen megszületni képes gyermek, aki már hónapokkal előtte is életképes lehetett volna ha korábban megindul a szülés. Mint rokonomnál, akiknek a gyermeke az 5 hónaposan született meg.

Nem a te jogod eldönteni hogy annak a gyereknek jó vagy rossz lesz az élete, mert nem tudhatod, senki sem tudhatja.

2021. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
59%
Évekkel ezelőtt rendszeresen láttam buszon egy idős házaspárt a mozgásképtelen, tolókocsihoz kötött, magáról godnoskodni képtelen, kommunikálni képtelen felnőtt gyerekükkel. Milyen élet ez?
2021. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
71%
Mivaaan? Egy élőlény életének önkényes elvétele, amit ketten hoztak össze egyenlő a szavazati joggal??
2021. jún. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
40%
És igen, a betegség a ritkább eset, legtöbször kényelemből öletnének.
2021. jún. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
86%
Aki kényelemből megy abortuszra, nem lenne jó szülő, ha komplikáció lép fel, hadd legyen már az ő felelőssége. A művi meddővé tételt sem engedélyezik csak azért, mert valaki nem akar gyereket, ez is rossz így.
2021. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

#28 Ez hatalmas baromság.

Anyámnak én vagyok az első gyereke, ellenben előttem volt már több abortusza. Engem azért tartottak meg apámmal mert nem vették észre a terhességet időben, a havi vérzése meg volt a 4. hónapban is, utána meg már nem lehetett.

Én voltam az első gyereke, aztán hogy anya lett, megváltozott minden számára is és apám számára is. Onnantól anyám szerette volna már a húgomat 2 évvel később, majd még válás után új házasságában is született 3 gyermeke, ahogy apámnak is az új házasságában 2.

Bocs, de hagy jelentsem már ki én inkább, hogy jó szülők voltak, csak akkor ők is azt hitték, hogy az abortusz ennyi, szimplán kényelmes hogy nem kell még gyerekvállalással foglalkozni fiatal emberként.

2021. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

"Bocs, de hagy jelentsem már ki én inkább, hogy jó szülők voltak"


Neked, de ehhez meg kellett érnie, és kellett a szerencsefaktor is. Nagymamám rossz szülő volt például.

2021. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!