Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért van az, hogy az abortusz...

Miért van az, hogy az abortusz ellenesek nagy része férfi?

Figyelt kérdés

Ők könnyen pofáznak, nem nekik kell megszülni a csecsemőt. 2, nehogy már ők döntsenek a nők testéről, vicc kategória. Ha nem akarom a gyereket, akkor nem tartom meg, ennyi. Ehhez senkinek semmi köze, főleg nem a hímneműeknek. Ezek a férfiak vannak a legjobban amellett, hogy tiltsák be az abortuszt Magyarországon. Alapból nekik nem is kéne ebbe beleszólási lehetőséget adni. Egyébként, ha be is tiltanák Magyarországon, biztos mindenki megoldaná máshol, aki nem akar gyereket.

Ki mit gondol erről a jelenségről?



2020. nov. 14. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
34%
Az abortuszellenesek nagy része NEM férfi, nem tudom, honnan szedted ezt a téves infót!
2020. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
82%

Én ennél a kérésnél nagyon meglepődtem, hogy tényleg a férfiaké a nagyobb arány:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Plusz hirportálokon a kommentszekciókban tényleg a férfi a több ítélkező. Nem tudom miért hiszik, hogy van joguk megmondani mit kezdjen egy nő a testével. De nagyon sok arra hivatkozik, amire az állam is sokszor: keresztény alapelvek.

2020. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
76%

Az a véleményem,hogy a férfiak hordanák ki,szülnék meg a gyerekeket,vagy őket hagynák magukra 1-2-3 gyerekkel,már réges rég kihaltunk volna .

Ennyire is releváns a véleményük a témában ,és itt persze tisztelet a kivételnek.

2020. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
42%

#2: Már miért hagyná el egy férfi az abortusztilalom miatt az országot?


Amúgy szerintem nem igaz a kérdés sem. A férfiak inkább közönyösek a témában.

2020. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
63%

4-es:

Én megkérdeztem a páromat, ő elhagyná az országot ha abortusztilalom lenne. Mert ő, mint szerettem szeretné, hogy szabadon rendelkezhessek a testem fölött. És mert nyilván gondol arra is, hogy majd lehet lesz egy lánya, akinek szintén meg kell legyen a joga ahhoz, hogy a saját teste felől döntsön.

2020. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
66%
Nézz csak meg egy tüntetést abortusz témában. A résztvevők 90%-a férfi lesz.
2020. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
43%
#5: Ok, de tképpen nem a tilalom végett hagyná el, hanem miattad. Ha teszem azt egyedülálló lenne akkor biztos nem.
2020. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
82%
#6: Na de milyen tüntetés? Mellette vagy ellene?
2020. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
81%

Maradjunk annyiban ha férfiak esnének teherbe és hordanák ki a magzatot, szülnék meg, akkor már réges rég kifejlesztettek volna maguknak olyan fogamzásgátlást ami biztonságos, kényelmes is, és egészségre nem káros.

A szülészeteket rendbe tették volna, hogy mindenki emberséges körülmények közt szülhessen, ne úgy mint a vágóhídon.

Fájdalomcsillapító természetesen alanyi jogon járna...


Más f*szával könnyű verni a csalánt. De érdemesmód amelyik tüntet az abortusz ellen az nem vállalná hogy fel is neveli egyedül a gyereket. Ráadásul a legtöbbnek szent meggyőződése hogy a nő a kizárólag hibás ha teherbe esik, ők mossák kezeiket.


Mindjárt elmenne a kedvük a tüntetgetéstől ha rendeletbe hoznák hogy abortusz betiltása esetén, amennyiben teherbe ejtenek egy nőt akaratán kívül, kasztrálás a büntetésük. Ugyanis ha kevesebb abortusz végeztethető el (csak titokban, feketén) akkor ugrásszerűen megnő a gyerekgyilkosságok és az árván maradt gyerekek száma. Ehhez ők is nagyban hozzájárulnának...

Ezt pedig senki nem akarhatja.

2020. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
76%
Mivel marha könnyű más méhével verni a csalánt. Ha az ő bőrükre menne, nem lennének azok, ne félj.
2020. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!