Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kéritek a 3. vakcinát?

Kéritek a 3. vakcinát?

Figyelt kérdés
Én nem, Isten ments! Elég nekem a kettő. Mivel Pfizer-Biontechem van, ezért valószínűleg AstraZeneca lenne nekem a 3., mert a Rusvai ezt nyilatkozta. Azt én nem kérném, akkor inkább megdöglöm. Van több ismerősöm, akiket ezzel oltottak és napokig, sőt hetekig, nagyon-nagyon megbetegedés. A Sputnikot elfogadnád, de ezt a sz@rt nem.

2021. júl. 17. 00:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
Nem hinném, hogy egy közül lehetne majd választani. Ha nemrég lettél oltva, valószínűleg úgysem aktuális még. És mire az lesz, talán magyar vakcinával lehet megoldani, az meg Szputnyik vagy Sinopharm féle lesz várhatóan, nem Astrás.
2021. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi, telefonon vagyok.
2021. júl. 17. 00:36
 3/38 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is elég kettő. Nekem nincsenek rém álmaim, pedig csak kettőt kaptam...
2021. júl. 17. 00:40
 4/38 A kérdező kommentje:
Rémálom, hogy r*hadna meg az autokorrekt...
2021. júl. 17. 00:41
 5/38 anonim ***** válasza:
52%

Ki is lehet kapcsolni az autokorrektet.


Mellesleg a kérdésre. Pfizerre kb 0 értelme van a 3. Oltásnak.

2021. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Akkor az a majom-ökör Rusvai, miért nyilatkozta, hogyha nem alakult ki Pfizernél, akkor Astrával kell a 3.??
2021. júl. 17. 00:48
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

lemaradt némi alap.

voltál ellenanyag vizsgálaton ahol az volt az eredmény, hogy nulla az antitested?

mert e nélkül enyhén értelmetlen a kérdésed.

2021. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
40%
Rusvai nyilván azokra gondolt, akiknek MOST kéne 3. kör, és most ugye nincs Szputnyik, már elfogyott. Na most a Pfizer elég erős cucc, ha valakinek attól sem lett védettsége (ez egy nagyon apró kisebbség lehet), annál MOST az Astra lehet alternatíva, hátha. Sajnos az Astra se lehet 100%os garancia, ha valakinek gyenge az immunrendszere, az lehet, mindenképp megszívja. Ez egy ilyen műfaj.
2021. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
7%
Szeotemberben fogom kerni majd, akkor leszek pont feleve beoltva az elso sorozattal ... felolem mehet tovabb ... persze, hogy kerni fogom mindig a kovetkezo oltast ha lehet.
2021. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Dá.
2021. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!