Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kéritek a 3. vakcinát?

Kéritek a 3. vakcinát?

Figyelt kérdés
Én nem, Isten ments! Elég nekem a kettő. Mivel Pfizer-Biontechem van, ezért valószínűleg AstraZeneca lenne nekem a 3., mert a Rusvai ezt nyilatkozta. Azt én nem kérném, akkor inkább megdöglöm. Van több ismerősöm, akiket ezzel oltottak és napokig, sőt hetekig, nagyon-nagyon megbetegedés. A Sputnikot elfogadnád, de ezt a sz@rt nem.

2021. júl. 17. 00:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%
Az első kettőt se kértem, mert mindegyik vakcina veszélyesebb, mint a covid. Kivéve a kínai, attól csak covidos lehetsz, de azért az se hiányzik.
2021. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
89%
Pont annyira kérem mint az elsőt meg a másodikat.
2021. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2021. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem, elég volt az emberek hülyének nézésből.

A kínait vettem be, de jöttek a tökéletes visszajelzések...

Mivel fiatal vagyok(30 év alatti) ezért a Pfizer is okozhat szívizomgyulladást. Úgy döntöttem ha ki sem lehet menni majd az utcára kártya nélkül akkor sem adatok be többet.

2021. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Így van. Az első kettőt kértem, mert van idős rokonom, meg az asztmámmal én sem akarok lélegeztető kerülni. Ha idóközben bejelentink, hogy 3. nélkül levegőt is tilos venni, akkor inkább marad az emigrálás az Antarktiszra. Nem birka vagyok, aki arra táncol, amerre a gazdái, a politikusok, az üzletemberek és az utóbbiak által jól "meguzsonnapénzelt" dokik irányítanak.
2021. júl. 17. 09:25
 16/38 A kérdező kommentje:
Tavaly sem kértem az influenza ellenit, pedig akkor azt tukmálták...
2021. júl. 17. 09:27
 17/38 anonim ***** válasza:
17%

15) ha jól értem az első kettőt magad kérted mert asztmás vagy.de a 3. oltás miatt már migrálnál.

De ha 2 oltás nem nyújt hosszú védelmet te birka, akkor miért tiltakozol a 3. ellen?

Tényleg ennyi esze vsn egy átlagembernek magyarországon?

2021. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Legalább ne gyaláznád a hazád, kisbetűvel...

A Pfizer az egyik legjobb, éppen elég ideig véd, mivel a harmadiknak más típusú a kell lenni, ezért nálam az Astra lenne valószínű, azért még inkább meghalok.

2021. júl. 17. 10:02
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"De ha 2 oltás nem nyújt hosszú védelmet te birka, akkor miért tiltakozol a 3. ellen?"

Mert arra mi a garancia hogy a 3. jól fog védeni?

Mindenki nagyon jól tudta hogy elég alacsony lesz a mutációk ellen a hatékonysága a Pfizernek mégsem javítottak rajta, inkább beadatták és most jöhet a 3. oltás...(a kínairól szót sem ejtek, amit a hazai géniuszokon kívül érdekes mód sehol nem adtak be az EU-ban, de mi aztán beadtuk a 65 felettieknek is akiknél nem alakult ki antitest, ezután kérdezem bárki bízik ezekben???)

Mire ez is be lesz adatva jön a következő mutáns és ez tart a végtelenségig. De közben fenn kell tartani a marketinget, a "jó a mutáns ellen is"...

Nem akarom a gazdaságot belekeverni de ezen valaki megint nagyot szakít, nyilván lehetne folyamatosan átalakítani a vakcinákat de akkor a régi ugye kuka... Ezt meg nem engedheti meg magának senki, ahogy a felvásárolt rossz és hatástalan oltás kidobását sem de fent kell tartani az érdeklődést ami 5,5 milliónál valamiért ennyi volt(?), a 3. oltásnál szerintem nem fogja elérni a 3 milliót de ők tudják.

2021. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
91%

"A Pfizer az egyik legjobb, éppen elég ideig véd"-ez a mondat is kifejezi az értelmi szintedet.éppen elég ideig véd haha..

Kb fél évig véd,és simán felvehetsz pfizert is.sőt,nem tanácsos keverni ezeket a szarokat legalábbis összevissza random módon nem,ezt még a who sem ajánlja.

2021. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!