Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kéritek a 3. vakcinát?

Kéritek a 3. vakcinát?

Figyelt kérdés
Én nem, Isten ments! Elég nekem a kettő. Mivel Pfizer-Biontechem van, ezért valószínűleg AstraZeneca lenne nekem a 3., mert a Rusvai ezt nyilatkozta. Azt én nem kérném, akkor inkább megdöglöm. Van több ismerősöm, akiket ezzel oltottak és napokig, sőt hetekig, nagyon-nagyon megbetegedés. A Sputnikot elfogadnád, de ezt a sz@rt nem.

2021. júl. 17. 00:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

#20.Majd idehaza kitalálnak valamit a hazai(kormánypárti) orvosok, hisz általában mindent jobban tudnak mint a WHO vagy mint globálisan bárhol.

Lesz itt még Pfizer + Szputnyik vagy Sinopharm keverék.(utóbbit meg fogják védeni, hogy mégis jól véd, és ki kell dobálni a raktárból)

2021. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

"Iszonyú gyorsan, azonnal végre kell hajtani ezt a harmadik oltást, még a negyedik hullám felfutása előtt


- hangsúlyozta. Szerinte a raktárban álló Pfizer-vakcinákból ez megtehető."

[link]

Ezek szerint tényleg lesz idehaza vakcina keverés, kíváncsi leszek a hosszútávú következményeire...

2021. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Rohadjanak meg! Nemrég kaptam meg ezeket, NEM-Nem elég nekem a kettő.
2021. júl. 18. 10:44
 24/38 anonim ***** válasza:
4%

Ami érdekes, tömegek mondják, hogy a spike (tüske fehérje) teszt szerint nulla az antitestjük, mégsincsenek ekkora tömegek, még kevesek sem, akik megbetegedtek volna a teszt szerint hatástalannak mondott oltás ellenére.


Ez szerintem csak egy ellenzék által felfújt politikai dolog.


Úgy tűnik, mégis van védelem, csak nem a természetes immunizáció által létrehozott fehérje összetevőkkel szemben kialakult ellenanyagokat vizsgálják, csak a nyugati által túlgenerált tüskefehérje ellenanyagát nézik !



Olyan teszttel mérnek ami a nyugati, erősen spike ellenanyag generálására készült oltásokhoz hoztak létre, alacsony érzékenységgel.

Ez különösen csak arra, a nyugati kimutatására alkalmas biztonságosan.


A kínai oltás egy természetes, nem túlpörgetett mértékű immunizációt hoz létre, és nem csak a tüske fehérjére, hanem a vírus minden összetevőjére.


A természetes oltással elért immunitást csak a kínaihoz készült tesztekkel szabadna vizsgálni, ahol a vírus több lényeges fehérje összetevőjének ellenanyagát vizsgálják, mert a nyugati teszt csak a nyugati oltások által erősen túltermeltetett "spike" tüske fehérje ellenanyagát nézi.


A kínai természetes, elölt teljes vírus elleni oltás, több féle vírus összetevőjére készült teszt a nyugati oltások után nem találna meg bizonyos más koronavírus ellenanyag összetevőket és azt találná elégtelennek.


Ha tényleg nem lenne védelem a kínai oltás után, már tömegek vagy azok hozzátartozói tüntetnének, hogy az ő rokonuk az oltás ellenére súlyosan megbetehedett, de egy ilyen hírről sem érkezett beszámoló.


Pedig ha tényleg nem lenne védelem, akkor volnának tömegével ilyen hírek !

2021. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt sem kértem, és lám élek! ;)


Ti hogy vagytok a mellékhatasaitokkal?


Azért már egyre több ilyet olvasni.


A halottakról meg ne is beszéljünk.

2021. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Én csak az idős rokonaimat akartam megóvni, illetve asztmás vagyok, ezért oltattam magam. Amúgy nem vagyok egy olyan birka, idióta, aki Facebookon a profilképének a képkeretére kiteszi, hogy "Beoltva", "Vaccinated", nekem ez annyira az apartheidet, a sztálini megbélyegzéseket például "kulák" stb. idézi... Bezzeg, ha valakinek kiírnák a profilképére, hogy: "Vigyázat b*zi!" vagy "Vigyázat cigány!", akkor mindenki fel lenne háborodva. Vagy ha kiírnák, hogy: "Vigyázat libsi!", akkor is, hogy itt milyen véleményterror van... K*rvára mindenkinek a magánügye, hogy kéri-e vagy sem.
2021. júl. 19. 08:58
 27/38 anonim ***** válasza:
89%

26-os magánügy így van

25-ös veled is egyet értek

2021. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Cubina ***** válasza:
100%

Mindenki kapni fog harmadikat-negyediket, aztán ötödiket-hatodikat, és így tovább, mivel csak fél évig véd a vakcina és aztán ismételni kell a két-három akárhány dózist, amíg világ a világ. Nem dísznek épül a vakcinagyár itthon.

Aki kettőt kapott, az nincs bevédve élete végéig, nem tudom miért hiszik ezt sokan.

Én nem kaphatok oltást, de ha kaphatnék, akkor se kérnék egy dózist sem semelyikből.

2021. júl. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Így van Cubina!Ez egy véget nem érő kör lesz ami ki tudja mikor zárul be.

Lesz itt 5-6-8 ki tudja hány "oltás" még és amíg van alany ez addig fog tartani

2021. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Akkor lesz vége a covid-19-nek, ha a háttérhatalom azt akarja. Ha annyi ideig oltatni kellene magam, akkor én megköszönöm a lehetőséget, elég volt ennyi! Én ugyan nem fogok oltatni járni félévente... Az influenzát sem kértem soha (de amúgy az egyszer beadandó nem kötelező oltásokat sem, az orvosom sem ajánlotta).
2021. júl. 20. 10:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!