Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kéritek a 3. vakcinát?

Kéritek a 3. vakcinát?

Figyelt kérdés
Én nem, Isten ments! Elég nekem a kettő. Mivel Pfizer-Biontechem van, ezért valószínűleg AstraZeneca lenne nekem a 3., mert a Rusvai ezt nyilatkozta. Azt én nem kérném, akkor inkább megdöglöm. Van több ismerősöm, akiket ezzel oltottak és napokig, sőt hetekig, nagyon-nagyon megbetegedés. A Sputnikot elfogadnád, de ezt a sz@rt nem.

2021. júl. 17. 00:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%
Én sem óhajtok félévente oltásokra szaladgálni sőt inkább negyed évente kellene úgy fest a dolog.Influenza ellenit sem vettem fel soha életemben
2021. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
15%
Minden vakcinánál kelleni fog harmadik oltás, ha fenn akarod tartani a megfelelő ellenanyagszintet. Őszre már azok akik tavasszal vagy télen voltak beoltva már nagyon alacsony lesz az ellenanyagszintjük. Az ellenanyagszint folyamatosan csökken, a vírus pedig mutálódik, egy idő után már biztos, hogy nem fog megfelelő védettséget biztosítani se a Pfizer, se a Szputnyik, se a Zeneca.
2021. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Az Astra egy f*stalicska. Eddig is tudtam és ezután is tudom. A családomból, illetve az ismeretségi körömből többen ezt kapták és mindnek egytől egyig nagyon súlyos mellékhatásaik voltak napokig, hetekig. Olyat, akinek semmilyen mellékhatása nem volt, nem is ismerek, csak ismerősöktől hallottam, hogy ismernek valakit, aki azt állítja, hogy nem voltak mellékhatásai... Szóval, ha a hőn imádott cégek, multik, az állam vagy az általuk "fagyipénzelt" orvosok azt akarják, hogy ezt a löttyöt magamba adassam, akkor marad nekik a kloroform vagy a jó paraszti két ölnyi bunkó...


Pfizer-Biontechet kaptam, a Szputnyik V-t is elfogadtam volna, de elég volt nekem kettő oltás. Let*jom, hogy mikor múlik el a hatékonysága. Egész eddig az volt, hogy bőven elég kettő, sőt egyes típusokból még kettő sem kell. Én nem fogom magam félévente oltatni... Amúgy egyszer már megfertőződtem és meg is betegedtem, márpedig az a legjobb és legtermészetesebb ellenanyag.

2021. júl. 20. 23:04
 34/38 kretens ***** válasza:
77%
Tényleg ennyire hü.ye mindenki?Korábban nem azt harsogták hogy az a jó oltás amit épp beadnak?Meg hogy biztonságosak?Mi folyik itt?Vényköteles kihalás?Egyébként meg eddig miért is kellett aláirni hogy az oltást önként kérték?Akkor most mi alapján teszik kötelezővé?Legközelebb mi lesz?Kötelező véradás?Vagy kötelező bechipelés?Ébresztő birkák mert ne csodálkozzon senki majd azon ha azt veszi észre hogy csak kötelezettségei lesznek jogaik viszont nem.
2021. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Egyetértek...
2021. júl. 21. 18:12
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek!Qvára fel kellene ébredni vagy rohadt nagy bajban leszünk a szófogadó bólogatós kiskutyák miatt akik fel sem fogják mi a sz@r folyik körülöttük.Engem ez nem érdekelne ha nem érintene később esetleg de nehogymár ezek miatt szívjon mindenki.Álljunk már meg egy szóra.Mit kell annyit vergődni ezzel a löttyel??Nem is értem az egészet.Aki akarta megkapta és pont.Nem kell tovább ezt ragozni.Az lesz majd itt is mint Kínában magyarán kredit rendszer ahol a bólogatósok járnak jól jogok nélkül🤔Köszönöm de ilyen jövőből inkább nem kérek és éljen úgy akinek ez megfelel
2021. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
36, Valahogy igen, olyan jó lenne, ha egyként fel tudnánk állni. Ez krvára nem arról, hogy hogy mekkora vírus van. Úgy állítják be mintha 1347-ben lennénk és kitörne a pestis. Csak elfelejtettek hozzá jól számolni, mert akkoriban Európaban a 30-60 százalék meghalt. És az nem úgy jött össze, hogy az akkori emberek valaha átestek tünetmentesen, amit egy gagyi teszt mutatott ki, hanem ténylegesen meghaltak, akkor, abban, és nem hónapokkal később autóbalesetben pl. Ilyet én sehol nem látok, egy idős férfi halt meg a környezetemben ténylegesen covidban. A többire ráírták, hogy covidos, miután gondatlanságból meghalt. Viszont olyat látok, hogy, ha nem vagy oltva szórakozni nem mehetsz. Mi ez? WTF? Milyen vírus ez? Na meg ekkora hatalmat adni egy kibebszott kártyának? Hagyni hogy fsiszta módon legyenek kiváltságosok/felsőbbrendűek? Ha valóban járvány lenne, és Europa valóban az életéért küzdene, akkor szerintem, az oltottak nem azon röhögnének (tisztelet az értelmes kivételnek), hogy az oltatlanok (mi ez a .eciség már, mint a fehérek és a "fekák", elnézést a pejoratív kifejezésért, sikerült eljutnunk ide XXI.szazadi gondolkodó észlényeknek), szóval akkor az oltottak, nem azon röhögnének, hogy az oltatlanok csak a teraszról nézhetik a bent levőket, vagy eső esetén ott kell hagyniuk a kiülős helyet. Ez így komoly vírus. Es sajnos rengeteg emberben van, aki erre ész nélkül felül. Valamint az a legszomorúbb az egészben, hogy az internetadó adó miatt tele volt a híd, a meccsek miatt tele voltak az utcák, a nagy "elfogadás" miatt szintén ki tudtak vonulni (olyankor amúgy sem volt vírus, úgy tűnik a foci és a szivárvány hatásos a vírus ellen, csak akkor azt nem tudom miért nem megyünk minden második nap meccsre, stadionunk úgy is van dögivel, kórházak és ellátás helyett). Szóval, a saját kenyelmünkert ki tudunk állni/fel tudunk vonulni? Viszont a saját életünkért nem? Tiszta zombitársadalom, történelem és minimális ismeretek nélkül. :( Azt sem tudják mi folyik itt, mert majd a szakemberek. Nekik csak az ingyennet, a szórakozás. Történelemóra: cirkuszt és kenyeret a népnek. Ennyi komolyan elég???? Egyébként kedvencem még bejelentik, hogy a vírus 4. szakaszába érünk szeptemberben. Krvaélet, ezt nem statisztikából utólag mondják meg?! Ok, ők már tudják, hogy szeptemberre minden bezár, mert a vírus a negyedik szakaszba ér. Olajozni kell, és fogsz, ha akarsz, ha nem. XD Gondolkodó embernek ez már önmagában furcsa. Kajak mint a vidámparkban, valami idétlen hullámvasúton, ahol előre bemondják mikor mi fog következni. Ez minden csak nem vírus. És halló odafent, ki szeretnék szállni, a velem együttgondolkodó emberekkel együtt.
2021. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ennyi!No comment!😊😊ÉBRESZTŐ Csipkerózsikákim


[link]

2021. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!