Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor liberális vagyok...

Most akkor liberális vagyok vagy jobboldali?

Figyelt kérdés

A kérdés elején leszögezem hogy a Fideszre szavazok majd (már 18’ban is rájuk szavaztam), viszont van pár dolog amit baloldalian fogok fel, ezért most én nem tudom eldönteni hogy valójában liberális vagyok vagy sem?

Próbálom összegezni ezeket a dolgokat.. hogy miben értek egyet a jobboldallal és miben a ballal.


Bal:


- Nagyon felháborítónak tartom azt az abortusztörvényt, ami Lengyelországban meg az egyik amerikai államban van (nem akarok baromságot mondani de pontosan nem tudom melyik állam..) szerintem ez màr beleszólás az emberi testbe és rengeteg nő nem is önszántából esik teherbe pl védekeznek csak nem működik valamiért vagy a férfi akarja jobban ilyenek.. és akkor még el se vetetheti. Én mindenhol ingyenessé és bárki számára hozzáférhetővé tenném az abortuszt.

-Teljesen okénak tartom ha valaki nem akar gyereket akár férfi akár nő. Én sem akarok. Mindenkinek a maga döntése ez és valahol jobb ha nem is születik meg a gyerek.

-Oltásellenes vagyok. Nem bízom semelyik Covid vakcinában. Az emberek elfelejtik hogy ez egy kísérleti vakcina és azt sem tudják mi van benne. Soha nem fogom beoltatni magam

-szerintem nincs azzal semmi baj ha egy nőt érdekelnek az autók

-Szerintem az erőszak semmire sem megoldás főleg gyerekekkel szemben nem szabadna alkalmazni vagy a gyengébbekkel (pl nőkkel szemben) de eleve gyűlölöm az erőszakos dolgokat és embereket minden téren. Kinyílik a bicska zsebemben attól a felfogástól hogy “dehát engem is vertek gyerekkoromba mégis ember lettem jademilyenszarember”

-Egyszer kipróbálnám a f*vet :D kíváncsi vagyok milyen lehet..


Jobb:


-Nem támogatom az LMBTQ-t. Provokatív f.fejeknek tartom őket akik többletjogokat akarnak, mindenhol az ember orra alá dörzsölik a hülyeségüket és összezavarják a gyerekeket is. Persze vannak tisztességes életet élő melegek akik nem viselkednek hivalkodóan stb de az ritka…

-Nem támogatom a klímahisztit. Se azt hogy kivonják a dízeleket, se azt hogy később már csak elektromos autók lehetnek. Aki ezt kitalálta azzal nem írom le mit tennék , mert az autózás a mindenem és igazából a bolygónak már úgyis teljesen mindegy

-Szemetelés sem érdekel. Csak ne lássák meg, mert nem szeretem a konfliktust de ott ahol senki se látja simán eldobom.

-Nem vagyok vegán. Persze, sajnálom a szegény kis állatokat meg láttam már videót hogy mi történik velük de az embernek szüksége van a húsra! A haszonállatok nem a barátaink hanem a tápláléklánc szerves részei!

-Utálom ha egy férfi érzelgős. Ha elveszít egy szeretett személyt vagy akár háziállatot vagy igazán nagy baj éri akkor érthető hogy sír és hosszabb időre megrendíti a dolog vagy külső segítségre van szüksége, de minden semmiségen ne hisztizzen egy férfi (pl összeveszik valakivel vagy rossz napja van) mert nagyon nagy ellenszenvet kelt bennem és rà fogom vágni az ajtót :) Ellenben egy nőnek szerintem megengedett és jól is áll ha érzékenyebb fajta.

-Szerintem az autós fedélzeti kamerás felvételeket csak baleset esetén kéne figyelembe vennie a hatóságnak.

-Szimpatizálok Oroszországgal meg Grúziával. Nagyon jó lenne ha oda születtem volna. Egyszerűen hihetetlenül vonz a kultúrájuk.

-Nem szimpatikus a nyugat.. Svájc, N.o. , Dánia stb. Azt az elvet vallom hogy ha az ember jól akarja érezni magát akkor nyugaton kell a pénzt megkeresni és keleten elkölteni ;)

-Szeretem ha egy férfi megvéd. Ha lehet rá számítani amikor bajban vagyok. Ha éjjel amikor félek hozzábújhatok. Ha megvéd a szemét emberektől. Szeretem azokat a férfiakat akik úgy dominánsak hogy velem sose tudnának fölényesen viselkedni de engem megvédnek. Szeretem a stabil, erős lelkivilágú, megbízható férfiakat. Az ellentétje taszít. Nem vagyok én pszichológus..

- az ellenzéki összefogásból mindenki unszimpatikus és unalmas számomra. Orbán politikája meg tetszik és legalább értelmes.

-Karácsony Gergelyt eltiltanám a fővàros vezetésétől!!!!


Kb ennyi.


Melyik vagyok?


25/n



2021. okt. 15. 08:43
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
19, nem igazán. Minden kötekedő és nem a kérdésre irányuló választ jelentek. Plusz írok a gyakori e-mail címére hogy azokat a fiókokat tiltsák is le. Lehet hogy ezt bizonyos kérdések alatt meg tudják tenni, de az enyém alatt most biztos hogy nem.
2021. okt. 15. 09:48
 22/36 anonim ***** válasza:
:))))
2021. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
:))
2021. okt. 15. 09:53
 24/36 anonim ***** válasza:
53%
#21 akkor tájékozódj mielőtt kiírsz egy ilyen veretes baromságot! A liberalizmus és a jobboldaliság két külön tengely. Ha minden áron törölgetni akarsz bejegyzéseket, kezd a kérdéseddel!
2021. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
83%

"Plusz írok a gyakori e-mail címére hogy azokat a fiókokat tiltsák is le"


Azt hiszem egy vérbeli Karennel van dolgunk. Beszélni akarok az üzletvezetővel!

2021. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
77%
Az ő kérdése alatt ezt nem lehet megtenni, halljátok? 😂 Mintha az ő tulajdona lenne, miközben csak egy mindenki számára hozzáférhető oldalt használ. Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak.
2021. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
57%

"Az én kérdésem alatt ezt biztos hogy nem fogjátok csinálni mert letiltatom a profilotokat"


"Jobboldal, az ő mániájuk a cenzúra."


Mondjuk ez alapján még lehetne DK-s is. Hehehehehehehe.

2021. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%
Fiatal létedre kicsit különös vagy.
2021. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan ezek alapján szavazol?

Mármint..ember.Ezek olyan dolgok amik nem feltétlen párt függőek.

Oké,nem fogunk köpködni egyik oldal miatt a sok b*zira,akkor majd a másik oldal miatt köpködjük megint a romákat.Vagy a vallásosakat,a külföldieket,a beteg embereket, a migránsok elleni ijesztgetés is bejött..

Mindig volt minden oldalnak valami kiszemeltje ami segítette a kampányukat,mert a gyűlölködők az alapján szavaznak,hogy ki az akiken majd szigorítanak vagy korlátoznak valamin bárkin is.


Az abortusz törvényt meg ne gondold,hogy elfogadná bárki,nem úgy működik ez a törvényhozás,hogy Kis Pista kitalálta,leírta és az úgy is van.Megszavazzák,hogy legyen-e vagy sem,sok törvényt még népszavazásra is ítélnek.

Nálunk amúgy is mások az emberi jogok mint más országokban,ha ebbe belenyúlnának más ponton is sérthetnék a női jogokat.


A szemetelés csak egy büdös paraszt dolog,vegánnak lenni meg választás kérdése,ezeknek sincs semmi köze a politikához vagy a választásokhoz.

Meg még egy rakás dolognak sincs,teljesen értelmetlen ezek alapján szavazni.


Jobb oldalinak jobb oldali vagy ez tény,de nagyon hülyén gondolkozol sok dologban.Kár beléd is a szavazat.

2021. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
34%
A jobboldaliság szerintem azt jelenti, hogy az embert elsősorban a nemzeti értékek érdeklik. A saját hazája, a nagyjai, az, hogy magyar vagyok,hogy nem akarom, hogy más nemzetiségiek, afrikaiak például elárasszák Európát és Mo-ot. Te nem tudom, hova tartozol, mér nagyon nincs kiforrva benned, hogy jobb vagy baloldali vagy-e. Vagy liberális.
2021. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!