Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor liberális vagyok...

Most akkor liberális vagyok vagy jobboldali?

Figyelt kérdés

A kérdés elején leszögezem hogy a Fideszre szavazok majd (már 18’ban is rájuk szavaztam), viszont van pár dolog amit baloldalian fogok fel, ezért most én nem tudom eldönteni hogy valójában liberális vagyok vagy sem?

Próbálom összegezni ezeket a dolgokat.. hogy miben értek egyet a jobboldallal és miben a ballal.


Bal:


- Nagyon felháborítónak tartom azt az abortusztörvényt, ami Lengyelországban meg az egyik amerikai államban van (nem akarok baromságot mondani de pontosan nem tudom melyik állam..) szerintem ez màr beleszólás az emberi testbe és rengeteg nő nem is önszántából esik teherbe pl védekeznek csak nem működik valamiért vagy a férfi akarja jobban ilyenek.. és akkor még el se vetetheti. Én mindenhol ingyenessé és bárki számára hozzáférhetővé tenném az abortuszt.

-Teljesen okénak tartom ha valaki nem akar gyereket akár férfi akár nő. Én sem akarok. Mindenkinek a maga döntése ez és valahol jobb ha nem is születik meg a gyerek.

-Oltásellenes vagyok. Nem bízom semelyik Covid vakcinában. Az emberek elfelejtik hogy ez egy kísérleti vakcina és azt sem tudják mi van benne. Soha nem fogom beoltatni magam

-szerintem nincs azzal semmi baj ha egy nőt érdekelnek az autók

-Szerintem az erőszak semmire sem megoldás főleg gyerekekkel szemben nem szabadna alkalmazni vagy a gyengébbekkel (pl nőkkel szemben) de eleve gyűlölöm az erőszakos dolgokat és embereket minden téren. Kinyílik a bicska zsebemben attól a felfogástól hogy “dehát engem is vertek gyerekkoromba mégis ember lettem jademilyenszarember”

-Egyszer kipróbálnám a f*vet :D kíváncsi vagyok milyen lehet..


Jobb:


-Nem támogatom az LMBTQ-t. Provokatív f.fejeknek tartom őket akik többletjogokat akarnak, mindenhol az ember orra alá dörzsölik a hülyeségüket és összezavarják a gyerekeket is. Persze vannak tisztességes életet élő melegek akik nem viselkednek hivalkodóan stb de az ritka…

-Nem támogatom a klímahisztit. Se azt hogy kivonják a dízeleket, se azt hogy később már csak elektromos autók lehetnek. Aki ezt kitalálta azzal nem írom le mit tennék , mert az autózás a mindenem és igazából a bolygónak már úgyis teljesen mindegy

-Szemetelés sem érdekel. Csak ne lássák meg, mert nem szeretem a konfliktust de ott ahol senki se látja simán eldobom.

-Nem vagyok vegán. Persze, sajnálom a szegény kis állatokat meg láttam már videót hogy mi történik velük de az embernek szüksége van a húsra! A haszonállatok nem a barátaink hanem a tápláléklánc szerves részei!

-Utálom ha egy férfi érzelgős. Ha elveszít egy szeretett személyt vagy akár háziállatot vagy igazán nagy baj éri akkor érthető hogy sír és hosszabb időre megrendíti a dolog vagy külső segítségre van szüksége, de minden semmiségen ne hisztizzen egy férfi (pl összeveszik valakivel vagy rossz napja van) mert nagyon nagy ellenszenvet kelt bennem és rà fogom vágni az ajtót :) Ellenben egy nőnek szerintem megengedett és jól is áll ha érzékenyebb fajta.

-Szerintem az autós fedélzeti kamerás felvételeket csak baleset esetén kéne figyelembe vennie a hatóságnak.

-Szimpatizálok Oroszországgal meg Grúziával. Nagyon jó lenne ha oda születtem volna. Egyszerűen hihetetlenül vonz a kultúrájuk.

-Nem szimpatikus a nyugat.. Svájc, N.o. , Dánia stb. Azt az elvet vallom hogy ha az ember jól akarja érezni magát akkor nyugaton kell a pénzt megkeresni és keleten elkölteni ;)

-Szeretem ha egy férfi megvéd. Ha lehet rá számítani amikor bajban vagyok. Ha éjjel amikor félek hozzábújhatok. Ha megvéd a szemét emberektől. Szeretem azokat a férfiakat akik úgy dominánsak hogy velem sose tudnának fölényesen viselkedni de engem megvédnek. Szeretem a stabil, erős lelkivilágú, megbízható férfiakat. Az ellentétje taszít. Nem vagyok én pszichológus..

- az ellenzéki összefogásból mindenki unszimpatikus és unalmas számomra. Orbán politikája meg tetszik és legalább értelmes.

-Karácsony Gergelyt eltiltanám a fővàros vezetésétől!!!!


Kb ennyi.


Melyik vagyok?


25/n



2021. okt. 15. 08:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%

Jó,de mitől lenne attól épp jobb oldali vagy liberális,hogy a "nem nyálas",de az őt megvédő pasikat szereti,akik ezzel együtt nem uralkodnak felette?

MI A F*SZ?

Hogy a büdös életbe lehetne már ezek alapján bárki jobbos,balos,közepes,vagy bármilyen politikai irányzatú?

Had ne égjek már ki.

2021. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
A nyálas pasik úgy jönnek ide, hogy a liberálisok mondják folyton hogy a maszkulanitás mennyire toxic, stb.. Nekem kell elmagyaráznom az ideológiádat?;) és igen. Egy pasi ne legyen nyavalygós. Szerintem alap elvárás.
2021. okt. 16. 12:29
 33/36 anonim ***** válasza:
94%

"-Szeretem ha egy férfi megvéd. Ha lehet rá számítani amikor bajban vagyok. Ha éjjel amikor félek hozzábújhatok. Ha megvéd a szemét emberektől. Szeretem azokat a férfiakat akik úgy dominánsak hogy velem sose tudnának fölényesen viselkedni de engem megvédnek. Szeretem a stabil, erős lelkivilágú, megbízható férfiakat. Az ellentétje taszít. Nem vagyok én pszichológus.."


B*szki,ez nem párthoz tartozik,nem jobboldali vagy bal oldali dolog,semmilyen párthoz nem tartozó dolog!

Ez egyed függő,valakinek a személyisége,a jelleme lehet ilyen,de attól még az az ember nem lesz jobb oldali!

Nem lehet valaki ennyire idióta,és még szavazati jogod is van b*ssza meg. 🤣🤦🏻‍♀️

A szép az egészben,hogy még meg is akarod magyarázni amit leírtál,de ez mindenhogy f*szság.Meg úgy a többi dolog jó része."-Karácsony Gergelyt eltiltanám a fővàros vezetésétől!!!!"? De őt megszavazták a főváros vezetőjének.Ha változik a vezetőség őt Bp ugyan úgy megválaszthatja főpolgármesternek függetlenül attól,hogy te jobb oldalt vagy bal oldalt választottál.🤌

Megint nem is "jobb oldali" dolog őt utálni,bármelyik párthoz tartozóként lehet vele szemben ellenszenved,bárkivel szemben lehet attól még nem leszel X párthoz tartozó.

Nem az utàlatból indul ki,hogy ki,hogy te hová tartozol.

2021. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%

Te mi vagy? Leginkább ostoba.

Láthatóan fogalmad sincs, hogy mit jelent a bal-, illetve jobboldaliság, de még olyan ostoba is vagy ,hogy szerinted a liberális és baloldali szinonímák, miközben nem és lehet valaki jobboldali liberális is.


És akkor pontonként:

"- Nagyon felháborítónak tartom azt az abortusztörvényt"

Ez nem baloldali, hanem liberális, aki jobb liberális, az is ellenzi.


"-Teljesen okénak tartom ha valaki nem akar gyereket akár férfi akár nő"

Szintén liberális és nem baloldali.


"-Oltásellenes vagyok."

Ez egyik oldalra sem jellemző, az ilyet ostobának hívják.


"-szerintem nincs azzal semmi baj ha egy nőt érdekelnek az autók"

Ez megint nem jellemző egyik oldalra sem, csak az ostobákra.


"-Szerintem az erőszak semmire sem megoldás főleg gyerekekkel szemben nem"

Ez liberális és nem bal.


"-Egyszer kipróbálnám a f*vet"

Szintén liberális.


Szóval egyetlen egy baloldali jellemzőt sem sikerült írni. Grat.


"-Nem támogatom az LMBTQ-t"

Ez nem jobboldali, hanem konzervatív. A baloldali konzervatív sem.


"-Nem támogatom a klímahisztit."

Ez megint nem oldalra jellemző, hanem az ostobákra.


"-Szemetelés sem érdekel"

Szintén az ostobákra jellemző.


"-Nem vagyok vegán"

Ez megint nem jellemző oldalra, semmit nem jelent. Így lehet jobb, bal, liberális és konzervatív is.

Ez nem mond semmit.


"-Utálom ha egy férfi érzelgős."

Ez megint csak az ostobákra jellemző.


"-Szerintem az autós fedélzeti kamerás felvételeket csak baleset esetén kéne figyelembe vennie a hatóságnak"

Emögött a gondolat mögött talán anarchizmus lehet.


"-Szimpatizálok Oroszországgal meg Grúziával"

EZ diktatúrikus gondolkodás.


"-Nem szimpatikus a nyugat.. Svájc, N.o. , Dánia stb"

Ez alátámasztja a diktatúrikus gondolkodás felvetését.


"-Szeretem ha egy férfi megvéd."

Ez konzervatív, esetleg.


"- az ellenzéki összefogásból mindenki unszimpatikus és unalmas számomra"

Ez simán ostoba.


"-Karácsony Gergelyt eltiltanám a fővàros vezetésétől"

IGen, ez megint ostobaság.


"Melyik vagyok?"

Az eredményeid összesítése után elsősorban ostoba vagy, utána pedig disszocitív személyiségzavarban szenvedő, mivel liberális is vagy, közben pedig pont a nem liberális országokkal szimpatizálsz, ahol pont abortusz törvény szintű szabadságod lenne.


#6

"Mert a kormány jobboldali és nagyon támogatja az oltást"

A magyar kormány nem jobboldali, bár igaz, annak mondja magát.

A kormány jobb és baloldali elemeket is használ, így vagy centrumban van lenne, vagy harmadikutas.

Mivel tudjuk, hogy szélsőséges, így kizárólag harmadikutas lehet.


Ha pedig egy kicsit utánanézel, akkor kiderül, hogy itt harmadikutas fasizmusról van szó.


#37

"Igen kepzeld lesz majd gyerekem + nem vagyok egy nagy feminista.. naaa mivan??? Kis libsi fszok"

A kérdésed kifejtése alapján te vagy itt valószínűleg a legnagyobb libsi.

2021. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
hehe:)))
2021. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Godaime ***** válasza:
Egy tudománytagadó seggfej vagy aki ráadásul tudatlan is. Egyértelműen szélső jobboldalinak számítasz.
2022. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!